Zayn Malik Kimdir ?

Zayn Malik
Paylaş
 

Zayn Malik bu aralar adı Gigi Hadid ile Aşk yaşıyor haberlerine konu oldu. Gerçek Adı Zain Javadd Malik‘tir. İngiliz söz yazarı ve şair olduğu bilinir, aslen pakistanlıdır. Solo çalışmaları yapmak için grubundan ayrılmıştır. Annesi İngiliz, Babası Pakistanlıdır. Küçükken bilgisayar başında şarkılara olan ilgisini bilmeyen yoktur. Saçlarına verdiği şekiller yüzünden ilk okul yıllarında okuldan atıldığını belirtmiştir. Kız kardeşleri ile aynı okula gidince büyük bir uyum sağlamıştır.

Zayn Malik 2010 yıllarında X-Factor’e Let Me Love You şarkısı ile katılmış olup, ancak başarı elde edemeyip elenmiştir. Sonra yarışmada One Direction adında grupla devam etmişler. Finallere kalarak başarılı bir müzik kalitesi ortaya koymuşlardır. 8 Single ve 3 Stüdyo çalışması ile isimleri duyurmayı başardılar. Zayn Malik gruptan özel hayatı nedeni ile ayrıldığına dair açıklamalar yapıldı. Ancak bu konu hakkında daha sonra net bir şeyler söylenmedi.

Zayn Malik 2016 yılında Mind of Mine solo albümünü yayınladı. Pillowtalk şarkısına çekilen klipte Gigi Hadid ile birlikte çok sıcak pozlar verdiler. Herkes tarafından büyük bir aşk olarak nitelendirilse de kendisi Gigi için, o benim en iyi arkadaşım demiştir.

Zayn Malik Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak