Zafer Mete Kimdir ?

survivor zafer mete kimdir
Paylaş
 

8 Ocak 1992 İstanbul doğumlu olan Zafer Mete’nin asıl mesleği modellik. Üç kardeş olan yarışmacının Yeliz ve Yonca isimli iki tane de kız kardeşi var. Yarışmacı Yeditepe Üniversitesi’nde eğitimini tamamladı. Modellik konusunda çok daha iyi yerlerde olmak isteyen yarışmacı, bunun için de 2014 yılına Best Model of Turkey yarışmasına katıldı. Koyu bir Galatasaray taraftarı olarak da bilinen Zafer Mete, Erenköy World GYM B takımında ise kaleci olarak forma giydi. Normalde sakin bir yapıya sahip olduğunu söylese de 2016 Survivor gönüllüler takımı içerisinde yaşamış olduğu tartışmalarda da kısa sürede sinirlendiği de görülebilmekte.

Bundan dolayı da takım arkadaşları ile arası çoğu zaman açılsa da herkesin yarışmada yeni olması ve birbirlerini tanımaya çalışmasından ötürü ilerleyen dönemlerde bu sorunun ortadan kaldırılabileceği düşünülüyor. Zafer Mete’nin takım arkadaşları ile arasındaki en büyük tartışmalarından bir tanesinde karşı taraftaki kişi Nihal’di. Battaniyesini ıslatan Nihal ile çok ciddi bir tartışmaya giren Zafer, daha sonra Nihal’in ağlamasının ardından arkadaşının gönlünü aldı.

Bu yarışmayı kazanmak için gerekli olan her şeyi yapmaya hazır olduğunu belirten Zafer Mete, yarışmaya kabul edildiğini öğrendikten sonra çok sıkı bir şekilde çalışmaya başladı. En zorlu yarışmalar arasında yer alan Survivor da başarı olmak adına yarışmacıların yalnızca fiziki anlamda değil aynı zamanda ruhen de kendilerini ciddi bir şekilde hazırlamaları gerekmekte.

Aksi durumda yaşayacakları olumsuz durumlar onlar tahmin ettiklerinden de fazla etkileyebilecektir. Bunu bilen Zafer Mete de mümkün olduğu kadar kendini bu yarışmaya hazırlamak adına gerekli tüm çalışmaları yaptığını söylese de adanın zorlu şartları diğerlerini olduğu gibi onu da ciddi anlamda etkilemeye başladı. Buna bir de yarışları kaybetmeleri geldiği zaman bozulan sinirleri düzeltmek zor olsa da kısa sürede kendilerini toplamaya başladılar. Yarıştığı ilk 3 yarışın ikisini kaybetmiş ancak yarışları kaybetmesinin nedenlerini kısa bir süre içerisinde öğrenmeye başladı ve bunları gidermek adına da çalışıyor. Böylece artık yarışlarını çok daha etkili bir şekilde kazanacağına, bu sayede ilerleyen dönemlerde çok daha iyi sonuçlar elde edeceğine inancı da tam.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak