Yağmur Koçak Kimdir ?

yağmur koçak kimdir
Paylaş
 

Hergün yeni olayların yaşandığı gelin damat evinde kavgaların bitmediği yarışma programı kısmetse olurda giden gelin adayalarının yerine elbette yenileri gelmektedir. Yağmur Koçak ise yeni gelin adayı izmirli bir hanfendi.

Düzgün fiziğiyle dikkat çeken Yağmur, 1987 yılında doğdu. Başak burcu olan gelin adayının 11 yıldır bekar ve 12 yaşında bir kızı var. Motosiklet eğitmenliği yapıyor. Didem’in duruşunu beğendiğini dile getiren Yağmur, damat adaylarının kendisini tanımlaması istemesi üzerine kişiliğini şu sözlerle özetledi: “Konuşkanım, eğlenceliyim ama ilk başta biraz soğuk gibi görünebiliyorum.” Damatlar evinde aklında iki isim olduğunu belirten Yağmur, gelinler evinde o iki ismin Onur ve Tankut olduğunu açıkladı.

Kısmetse Olur programında yeni gelen gelin adayı Yağmur, programda Aycan yokluğunda ilk olarak direk Tuğçe’nin eve gelme sebebi Tankut’la aşk yaşamak isteyip eski nişanlısı Kemal eve gelince ortalık karışmıştı ve az kalsın Aycan’ın elenmesine sebep oluyordu. Tuğçe evdeki huzuru bozması gibi Yağmur’da evdeki huzuru bozacak gibi duruyor. Geçtiğimiz hafta programlarda halen görmediğimiz Aycan sevgilisi Onur’a talip olarak geldiğini söyleyecek. Kısmetse Olur yeni katılan isim bir gün rötarlı bir şekilde programa dahil olacak. Aycan bu hafta halen programda görünmeyecek ancak haftaya pazar günü elenmesi için Yağmur’un ismi çıkacak. Yağmur zarfta bu hafta eleme yok yazısını görünce mutluluktan uçacak ve yine ortalığı karıştırmaya devam edecek. Kısmetse Olur Yağmur 22 yaşında, oldukça güzel ve bakımlı biri. Eve 2 aday için geldiğini itiraf edecek ve Onur’la aşk yaşamaya başlayacak.


  • Site Yorum

Yorum yok var.

  1. Anonim dedi ki:

    Visitor Rating: 2 Stars

Bir yorum bırak