Vogue Williams Kimdir ?

Vogue Williams Vikipedi
Paylaş
 

25 Ocak 1996 yılında Dublin İrlanda’da doğan model Vogue Williams; Sandra Wilson ve Freddie Williams’ın kızıdır. Mankenin ayrıca Amber, Allisın ve Frederick isimli kardeşleri bulunmaktadır. Manken ayrıca televizyon ve radyo programlarında da yer almıştır. Dancing with the Stars ve Stepping Out isimli yarışma programlarında başarılı sonuçlar elde etmesinin ardından ise 2015 yılında yayınlanmış olan Bear Grylss: Mission Survive’ın ise kazananı oldu. Mankenin kariyeri ise 2010 yılında başladı. 11 Kasım 2010 yılında yayınlanmaya başlamış olan İrlanda TV serisi Fade Street de yer aldı. The Hills isimli dünya çapındaki reality şovun İrlanda versiyonu olan programda Dublin’de yaşayan 4 İrlandalı kızın yaşamı anlatılıyordu.

Yayınlanan bölümlerde Vogue Williams’ın Stellar Magazine’de çalışmakta, bununla birlikte oyunculuk dersleri alırken aynı zamanda DJ’liğe tutkulu oluşu üzerinde durulmaktadır. 15 Nisan 2012 yılında katıldığı Dancing with the Stars isimli yarışma programının 12. sezonunda yer aldı. Burada partneri ise Avustralyalı partneri Christopher Page oldu. Oldukça başarılı sonuçlar elde eden çift bu yarışmada üçüncü olmayı başardılar. Bunun yanı sıra 4 Şubat 2015 yılında ise ITV bünyesinde izleyicilere sunulmuş olan Bear Grylls: Mission Survive’ı kazandıktan sonra Catchphrase’in bir bölümünde de yer aldı. Dublin’de yayın yapan SPIN 1038’de kendine ait bir radyo programını hazırladı. Hpuseparty isimli bu program kısa sürede beğeni kazanarak ülke çapında üne kavuştu.

2011 Mayıs ayında ise şarkıcı Brian McFadden ile birliktelik yaşamaya başladı. 12 Ocak 2012’de nişanlanmaların ardından ise birkaç ay sonrasında ikili Floransa İtalya’da evlendi. 2015 Haziran ayında ise Dublin de birlikte ilk evlerini satın aldılar. Bundan bir ay sonrasında ise ikilinin 3 yıllık beraberliklerini sonlandırdıkları duyuruldu. İnşaat tasarımı konusunda eğitim almış olan manken birçok farklı etkinlikte de başarılı bir şekilde yer aldı. Şimdilerde çok fazla ön planda olmayı tercih etmese de yalnızca Dublin ve İrlanda da değil aynı zamanda dünyanın dört bir yanında tanınmak adına birbirinden kaliteli ve farklı yapım tercihleri arasından seçimlerini yapmaya devam ediyor.


  • Site Yorum

Yorum yok var.

  1. admin dedi ki:

    Visitor Rating: 5 Stars

Bir yorum bırak