Türkan Kürşad Kimdir ?

Paylaş
 

O Ses Türkiye yarışmasında adını Finale yazdıran Türkan Kürşad Kuzey Kıbrıs da yaşamaktadır. 17 yaşında olan yarışmacı 1999 yılında doğmuştur. Yarışmada Gökhan ve Hakanın takımında olmayı tercih ederek, önemli bir karar almıştır. Hoş tavırları ve gözlerinin renkleri nedeniyle herkesin beğenisini toplamıştır.

Daha öncede Acunn Medyanın yarışmalarına katılan Türkan, herkesten tam oy almayı başardı. Şansını hep iyi değerlendiren yarışmacı, bu akşam ki finalde adını şampiyonluğa yazdıracak mı merak ediyoruz.

Türkan Kürşad Hakkında Sosyal Medya Neler Dedi:

  • konuşurken farklı bir ses tonuna, şarkı söylerken farklı bir ses tonuna sahip olan kız. bende anlamadım.

  • 11 yaşında konuşma özürlü ismail yk sempatizanlarını düşününce yetenek dediğim kızdır .

  • çok akıllı bir çocuk olduğu aşikar. o kadar kontrollü ve olgun tavırlar sergiliyor ki, böyle bir çocuğun ergenliğe gireceğini bile düşünemiyor insan. ama maalesef çok iyi değil. henüz iyi değil. yaşına göre mükemmel olabilir ama şarkı söylerken sesinin yetersizliğini ve tir tir titrediğini duymayan olmamıştr herhalde. yarı finalde miydi neydi, “jötiiiiiiiieem” diye bir şarkı söylemişti ki, resmen batırmıştı. hala nasıl yırtındığı aklıma gelip, tüylerim diken diken oluyor. biraz daha büyümesi ve eğitim alması lazım, o zaman her şey dört dörtlük olacak.

  • o ses türkiye’nin bu sezonki birincisidir.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak