Tuğçe Özbudak Kimdir ?

Paylaş
 

İşte Benim Stilim 2016 yarışmacısı Tuğçe Özbudak popüler arama listelerine girmeyi başardı. Ankara da dünyaya gözlerini açan Tuğçe, 1982 doğumludur. Birçok dizi ve programlarda rol alarak, herkesin beğenisini kazanmış birisi. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 1.65 boylarında ve 58 kiloda olan Tuğçe, yarışmada oldukça fizik hatlarıyla dikkat çekiyor.

Daha önceden Adanalı dizisinde Pınar karakterini canlandıran oyuncu, sempatik tavırları ve oyunculuğu ile sevilen bir sima olmuştur. Gecenin Yıldızları ve Pasaport programlarında sunuculuk görevlerini üstlenmiştir. Kuzey Rüzgarı, Memur Muzaffer, Son Ders Aşk, Kod Adı Kaos Aloya, Adanalı, El Gibi yapımlarda başarılı bir performans sergilemiştir.

Kendisi Hakkında Sosyal Medyada Yapılan Yorumlar ve Resimlere Göz Atabilirsiniz:

  • sırf kendisi yüzünden, iki sezon, hikayesi veya senaryosunu umursamadığım adanalı dizisini izlememe sebep olmuş, herhangi bir dizide, repliksiz, hatta figüran bile olsa, ayak bileklerine bakılası, gözlerine tapılası, gülüşüne kurban kesilesi oyuncu.

  • uzaktan bakınca güzel-alımlı, aynı zamanda da zeki bir hatuna benziyor. oyunculuğuna diyecek yok. şöyle bakınca bir şey satsa alırım diyorsunuz.. şık olduğu kadar samimi de. oyunculuğunun okullarda öğrenilen-öğretilen’den öte olduğunu düşünüyorum.

  • munis şeker bişey. kedi canınını onun.

  • pasaport yarışmasının yeni sunucu olmasına rağmen gayet adapte olmuş hissiyatı veren,fazlasıyla güzel ve seksapel olan kişi.başarılar diliyoruz.

  • pasaport adli yarismada gorebildigim kadariyla goguslerine bayaa yuksek puan verdigim sunucu.

Tuğçe Özbudak Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak