Tuğçe Kazaz Kimdir ?

tuğçe_kazaz_kimdir
Paylaş
 

Balıkesir’in Edremit ilçesinde 26 Ağustos 1982 yılında doğan Tuğçe Kazaz’ın çocukluğu İzmir’de geçti. Okul yaşamı boyunca üç farklı ilde yaşadı. Özel Ortadoğu Koleji ve Antalya Koleji’nde okuduktan sonra üniversite için İstanbul’a geldi. Burada Yeditepe Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler bölümüne giriş yapsa da devamsızlığından ötürü bölümünü bitiremedi.

Bir erkek kardeşi bulunan Tuğçe Kazaz 2000 yılında Elite Model Look yarışmasına katıldı ve burada ikinci oldu. Ardından da yapılan Paris seçmelerinde ilk 15’e girdi. 2001 yılında ise Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldı ve burada birinci oldu. Bunun ardından ise Kenan Doğulu ile uzun süreli bir birliktelik yaşadı. Bu ilişkinin sona ermesinin hemen sonrasında Sezen Aksu’nun oğlu Mithatcan Özer ile bir ilişkiye başladı.

Oyunculuğa merak salan Tuğçe Kazaz, Kampüsistan isimli dizide oynadı. Bunun ardından Loading and Camouflafe: Sirens in the Aegean adındaki Yunan filminde oynadı. 2009 yılında Cin Geçidi isimli filmde de yine başarılı bir oyunculuk sergiledi. Magazin basınını meşgul etmesi ise oynadığı filmlerden çok yaşadığı ilişkilerdi. 8 Eylül 2005 yılında Porto Germeno’da bulunan Ayios Nikolaos Kilisesi içerisinde vaftiz edildi ve ismini Maria Seitaridis olarak değiştirerek Ortodoks oldu. 24 Eylül 2005 yılında ise Yunan oyuncu George Seitaridis ile Atina’daki Aya Nikola Kilisesi’nde oldukça sade bir törenle dünya evine girdi ve Yunanistan’a yerleşti.

Evliliği 3 sene sürdü ve sonrasında tekrardan Türkiye’ye dönerek Müslüman oldu. Müslümanlığa tekrardan geri döndükten sonra ise artık alkol ve sigara kullanmama, gece hayatını sona erdirme kararını aldı. Döneminin en cesur mankenlerinden olan ve Amerika Paris gibi yerlerde modellik yapan çok az sayıdaki modellerden biri olmasına rağmen verdiği ani kararla podyumlara veda etti. Son olarak bir tesettür defilesine çıktı ve bunun sonrasında dekolte giymeyeceğini açıkladı. Oyunculuğa tekrar başlayan ünlü manken 2012 yılında Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte Uzun Hikaye isimli filmde yer aldı. Aynı sene içerisindeki ikinci filmi ise Hazal Kaya ile başrolü paylaştığı Son Yaz Balkanlar 1912 idi. Bunun sonrasında ise 2013 yılında Gönül Hırsızı, 2014 yılında ise Kafkas ile Beyazperde de görüldü.

Tuğçe Kazaz Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak