Tuba Ünsal Kimdir ?

tuba_ünsal_kimdir
Paylaş
 

Tuba Ünsal Denizli de 1981 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatı boyunca farklı şehirlerde eğitimine devam etmiştir. İlkokul başka şehirde ortaokul başka şehirde okumuştur. Çanakkale On Sekiz Mart üniversitesini kazanan Tuba Ünsal birinci sınıftan sonra okul hayatına ara vermiştir. Daha sonralarda katıldığı yarışmalarda belirli bir dereceye gelerek mankenliğe yavaş yavaş adım atmıştır.

Profesyonel olarak mankenlik yapmaya başlayan tuba Ünsal aynı zaman da sunuculuk ve oyunculuk da yapmıştır. İlk önce sanat camiasına mankenlik ile adım atmıştı. Mankenlik dönemine ara verdiği zamanlarda sunuculuk ve oyunculukta yapmaya başlamıştı. Tuba Ünsal sinema filmlerinde de yer almış oyunculardandır.

Tuba Ünsal Video

[memberplayer id=”7378″]

En çok bilinen sinema filmi Vizontele Tuuba’dır. Yılmaz Erdoğan ile başrolleri paylaşmıştı. Film doğu bölgesini konu almıştı. İnsanlar ilk defa televizyon ile karşılaşıyorlardı. Herkes tarafından büyük beğeni toplayan film geçmişte çekilmesine rağmen günümüzde hala izlenmeyi başarabiliyor.

Geçtiğimiz dönemlerde çekilen Çılgın Dershane filminde de rol alan oyuncu büyük bir başarı göstermiştir. Gençlere yönelik çekilen film de pek çok ünlü sanatçı yer almıştı. Her yıl dizi çekimlerinde rol alan sanatçı en son 2014 yılında ‘Ruhumun Aynası’ filminde oynamıştır. Fazla sayıda dizi ve filmlerde yer almışlığı vardır ünlü sanatçının.

Aşk hayatının pek parlak olmadığı söylenebilir Tuba Ünsal için. 2004 yılında Cem Cantaş ile hayatını birleştiren sanatçı evliliğini iki yıl sürdürebildi. Daha sonra 2010 yılında Murat Plevneli ile evlendi ve bu evliliğinden Sare adında bir bebekleri dünyaya geldi. Fakat bu evliliği de 2012 yılında bitti. 2013 yılında Mirgün Cabas ile evlendi ve bu evlilikten de Civan Mert adında bir erkek çocukları dünyaya geldi.  Mirgün Cabas ile evlilikleri hala devam etmekte.

Tuba Ünsal’ın sanat dünyasında en etkin olduğu yıllar 1992’den günümüze kadar olan zamandır. Her yıl gittikçe daha da çok ün kazanan sanatçı kendisini en iyi şekilde eğiterek birçok dizide başarılı bir şekilde oynamayı başarmıştır. Günümüzde kendisini biraz televizyonlardan uzak tutan ünlü oyuncu çocukları ve ailesiyle zaman geçirmeye daha fazla özen göstermekte.

Tuba Ünsal Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak