Tiffany Toth Kimdir ?

Tiffany-Toth-Kimdir
Paylaş
 

Genç yaşına rağmen ünlüler kervanına katılan bir diğer model Tiffany Toth. Modellik yapmaya yirmili yaşlarında başlayan ve arkasından modellik ajansları sürükleyen bir güzelliği vardır. Otuzlu yaşlarına daha yeni giren modelimiz sarışın saçları ve kahverengi gözleri ile herkesin hayranı olduğu bir güzeldir. 1,73 Boylarında endamlı sevecen birisidir. Amerika da doğan ve fırsatlar ülkesinde keşfedilen model birçok dergiye de kapak olmayı başarmıştır.

Özellikle de playboy dergisin de defalarca derginin kapak yüzü olmuştur. Çok beğenilen ve kendi güzelliğini kanıtlayan bir yapısı vardır. Modellik ajansları sayesinde kozmetik firmalarıyla da anlaşma sağlayan ve onların kozmetik yüzü olan güzel Amerikalı gerçekten de daha çok iş yapacağını ve yaptığı işi çok sevdiğini dile getirmiştir. Kozmetik ürünlerinin yanından içecek ve yiyecek firmalarının da katalog yüzü olmuştur.

Tiffany Toth tam bir motor sporları tutkunudur. Gerçekten yarışmayı ve motor sürmeyi çok sevdiğini bir gün profesyonel motor kullanacağını dile getirmiştir. Hemen hemen hiç yarış kaçırmadığını ve sürekli yarışlara gittiğini söylemiştir. Kendisine ait bir profesyonel motoru olduğunu ve daha kullanmak için cesaret bulamadığını söylemiştir. Bunun için sağlam bir eğitim aldığını yakında pistler de kendisini göreceğinin sinyalini vermiştir. Daha çok genç olan ve oyunculuk da yapmak istediğini belirten güzel model ciddi bir oyunculuk eğitimi aldıktan sonra beyaz perde ye adım atmak istediğini dile getirmiştir.

Spor için zamanının bol olduğunu ver her Gün sabah spor yapmak için evden çıktığını belirtmiştir. Özellikle koşu yapmayı çok seven Tiffany Toth koşusunu tamamladıktan sonra sıkı bir kahvaltı ile güne başlıyormuş. Kahvaltısını kaçırmamak için çok erken kalktığını ve kahvaltı yapmadan hiçbir zaman evden çıkmadığını belirtmiştir.

Sosyal medya hesaplarında binlerce takipçisi olan ve twitter hesabını aktif olarak kullanan sporcu ve model hayranlarını çok sevdiğini ve onlarla iletişim kurmaktan çok zevk aldığını dile getirmiştir. Çok gezmekten zevk aldığını ve Amerika da gitmediği hiçbir yer kalmadığını da eklemiştir. Yaptığı işler ile de seyahat etmeye çok alıştığını gezmeyi görmeyi  yeni insanlar ile tanışmayı çok sevdiğini dile getirmiştir.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak