Tankut Denker Kimdir ?

tankut-denker-kimdir
Paylaş
 

Marmara Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümü mezunu olan Tankut Denker, profesyonel masaj terapistliği konusunda eğitim almıştır. San Francisco ve İstanbul’da yaşayan yarışmacının daha öncesinde bir evlilik yapmış ve bu evlilikten de oğlu olmuştur. 43 taşındaki yarışmacı klasik Türk erkeği kalıbından çok modern çizgisi ve olayları sakin bir şekilde çözüme ulaştırması ile gelinler evinin dikkatini çekti. Bu evdeki Duygu, Mehtap ve Demet’in yanı sıra Daniela tarafından ilgi gören yarışmacı ilk dönemlerde erkekler tarafından tam olarak anlaşılmasa da bir süre geçtikten sonra fikirleri ve tavırları ile herkesin beğenisini kazanmaya başladı. Yarışmaya giren bazı bayan adaylar ile tanıma yoluna girse de bu adayların elenmesi sonrasında yalnız kaldı.

En son ise Daniela ile ciddi bir ilişkiye başladı. Onların ilişkisi yarışmadaki diğer ilişkilere benzemediği için ilk zamanlarda farklı tepkiler ile karşılaştılar. Sonrasında ise onların birbirini tanıma yoluna girdiklerini kabul ettiler. Lakin buna rağmen erkekler Daniela’yı eledi. Bu eleme karşısında şaşkına döndü. Erkeklere bunu neden yaptıklarını sorduğunda almış olduğu cevap ise onu tatmin etmedi.

Tankut’un en önemli özelliklerinin başında hayatın olumsuz yanlarını ortadan kaldırarak orta yolu bulmayı çalışması gelmekte. Daha öncesinde bir yemek programında da yer alan yarışmacı, buradan birincilik ile ayrıldı. Mutfakta başarısını bu yarışmada da gösteren Tankut, aynı evde bulunan diğer yarışmacıların mutfağa girmemesinden şikayetçi.

Böyle olunca da diğer yarışmacılar da artık mutfakta ona yardımcı olmaya başladılar. Şimdilerde Tankut için yarışmaya katılmış olan Cansu ona karşı hislerini anlatsa da henüz Daniela’yı unutmadığı için bu hislere karşılık veremiyor. Çünkü ona göre Daniela bir süre sonrasında tekrardan yarışmaya geri dönecek. Gelinler evindeki Ayça, Melis gibi adaylar ile arası çok iyi olan Tankut, kimi zaman en kötü durumlarda söylemiş olduğu mantıklı sözler ile kavgaları ya da çok ciddi sonuçlar ile karşılaşılabilecek olayları engelledi. Bundan dolayı da Murat ile birlikte gerek erkekler gerekse kızlar evinde oluşan her türlü durumu mantıklı bir şekilde çözüme ulaştırmaya çalışıyor, insanlar da bundan dolayı herhangi bir konuda akıl almak istedikleri zaman onlarla görüşüyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak