Tamer Ertürk Kimdir ?

Tamer Ertürk
Paylaş
 

Tokat’ta evli ve 2 çocuk babası 46 yaşındaki Tamer Ertürk, akşam saatlerinde görev yaptığı Uzunburun Emniyet Müdürlüğü binasındaki odasında kalp krizi geçirdi. Bir süre sonra mesai arkadaşları tarafından fark edilen Tamer Ertürk, müdürlüğe çağrılan ambulansla Tokat Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada bir süre kalp mesajı uygulanan Ertürk, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Ertürk için yarın görev yaptığı Emniyet Müdürlüğü önünde tören yapılacak. Ardından ise cenaze memleketi Amasya’ya gönderilerek burada toprağa verilecek.

Ertürk, Reşadiye ilçesinde kaybolan ve halen bulunamayan 8 yaşındaki Bayram Erol ve 5 yaşındaki Dursun Kağan Taşçı’nın arama çalışmaları kapsamında ilçede uzun süre görev yapmıştı.

Emniyet Müdür Yardımcısı Tamer Ertürk akşam saatlerinde kalp krizi geçirmesi sonucu çağırılan ambulans ile Tokat Devlet Hastanesine kaldırlarak müdahale edildi. Tokat Devlet hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Ertürk yaşama veda etti. evli ve iki çocuk babası olduğu belirtilen Emniyet Müdür Yardımcısı Tamer Ertürk yarın görev yatığı Tokat Emniyet müdürlüğünde törenin ardından memleketi Amasya’ya gönderilecek. Amasya’da cenaze namazı ardından toprağa verilecek Tamer Ertürk, Tokat’ın Reşadiye ilçesinde kaybolan ve halen bulunamayan çocukların arama çalışmaları kapsamında ilçede uzun süre görev yapmıştı.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak