Stacy Keibler Kimdir ?

Stacy-Keibler-Kimdir
Paylaş
 

1979 doğumlu olan Stacy Keibler kendisini her alanda elinden geldiğince yetiştirmeye çalışmıştır. Oyunculuk, model, sunuculuk ve güreş alanlarında kendisini ispatlamış sanatçılarımızdan ve sporcularımızdan birisidir. Güzelliğinin yanı sıra ekstra olarak birde yapmış olduğu işlerdeki başarılarından dolayı hemen hemen nerede ise bütün dünya tarafından kendisinin adını duyurmayı başarmıştır. Yapmış olduğu profesyonel güreş sporu sanatçıyı diğer sanatçılardan bir özelliğidir.

Gözleri üzerine çekmesinin sebebi baktığımız zaman nazik naif bir karaktere ve vücuda sahip gibi görünmektedir. Böyle bir kişiden güreş yapmasını beklemezsiniz. Fakat kendisi o kadar güzel güreş yapıyor ki. Hem savunmaları hem atak saldırıları ile herkesin beğenisini toplamayı başarmıştır. Günümüzde bu kadar güzel ve sosyal aktivitelere mesleklere önem veren sanatçı sayısı az kalmıştır.

Stacy Keibler aktif olarak spor ve sanat hayatına baktığımız zaman 1998 yılında her alanda kendisini etkinlik olarak belirtmiştir. Güreş ve oyunculuk ile modelliği aynı anda yürütmesinden dolayı çok yoğun bir tempo içerisine girmiştir. Ve bu iş yoğunluğu arasında her türlü başarı ile ayrılmıştır. Güzelliği ve başarılarını ailesinin sanatçının arkasında her zaman durmasına bağlamaktadır. Meslek hayatına atıldığım zaman da ailem iyi günümde de kötü günümde de başarılı da olsam başarısız bir performansta göstersem arkamda olacaklarını belirtti. Güzelliğini spor yapmaya ve bol miktarda su tüketmeye borçlu olduğunu açıkladı. Bunların yanı sıra ekstra olarak düzenli beslenme ve uykuya borçlu olduğunu da söyledi.

Stacy Keibler kendisine hayran kitlesi oluşturmuştur. Hem oyunculuk hem model hem de güreş dallarında her birinden ayrı ayrı nerede ise hayran kitlesi oluşturmuştur. Fan sayfaları açılmasının sebebi herkesin beğenisini toplamasıdır. Pek çok sayıda insanın beğenisini toplamayı başaran sanatçımız onların açtığı fan sayfaları dışında kendisine özel sosyal medya üzerinde hesapları da mevcuttur. Bu sitelerde hem hayranları ile takip ederek birbirlerini iletişim kurabilme şansıda yakalayabiliyor. Bunların yanı sıra kendisine ait olan özel platformunda düşüncelerini ve resimlerini istediği zaman istediği şekilde paylaşabiliyor. Bu güzel sanatçı her zaman elinden geldiğince gündemde başarıları ile yer almak istediğini söylemektedir.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak