Sinem Kobal Kimdir ?

Sinem Kobal Kimdir
Paylaş
 

Sinem Kobal 14 ağustos 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ailesi Rize’li olan oyuncunun annesi Nuray Kobal ev hanımı, babası Mehmet Kobal inşaat mühendisidir. Kerem adında erkek bir kardeşe sahip olan ünlü oyuncu kardeşi ile birlikte aynı dizide de oynamıştır.

Sinem Kobal küçük yaşlarda başladığı baleye uzun yıllar devam etmiştir. Sadece bale ve oyunculuk anlamında değil voleybol ve stepte de başarılı olmuştur Sinem Kobal. Daha ortaokulda iken voleybol ve step alanlarında önemli derecelere imza atmıştır. Başarılı bir öğrencilik dönemi geçiren oyuncu aynı zamanda sosyal aktivitelere de önem veren yıllar geçirmiştir. Şimdilerde ise dans ve spor olarak, Latin dansı yaparak kendine farklı bir yaşam tarzı benimsemiştir.

Bir zamanların meşhur dizisi olan ‘’dadı ‘’ adlı dizide Gülben Ergen ve Kenan Işık ile rol almıştır. Rol almaya başladığı yıllarda daha küçük yaşlarda idi. Bu dizi kendisini göstermesine yardımcı olan en büyük etkenler arasında yer almaktadır. Birçok insan Sinem Kobal’ı bu dizi sayesinde hatırlamaktadır. Daha sonralarda zaman geçtikçe yarışma programlarında da yer almaya başlamıştır. Süheyl ve Behzat uygur kardeşlerin sunduğu Şahane Pazar adlı programda onların arasında yer almaktaydı. Oyun sıralarında yardımcı oluyordu. Romantik Komedi adlı sinema filminde birçok insanın daha çok beğenisini kazanmıştır.

Gittikçe daha da çok tanınan bir isim olmaya başlamıştı. Genel olarak Çocukların izlediği ‘’Selena’’ adlı dizide de rol almıştır. İyi bir karakteri canlandırdığı için çocukların beğenisini kazanmayı başardı. Pek çok dizide rol alan ünlü oyuncuyu daha sonralarda aşk hayatı ile gündeme geldiğini gördük.

En çok Arda Turan ile yaşadığı ilişki ses çıkarmıştı. Gündemden uzun bir süre düşmediler. Mutlu bir beraberlikleri vardı ve evlilik yolunda ilerliyorlardı. Fakat aralarında yaşanan anlaşmazlıktan dolayı yollarını ayırmak zorunda kaldılar. Biten ilişkinin ardından uzun bir süre sonra ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile bir birlikteliğe başladı. Şuanda hala devam eden birlikteliklerini evlilik yolunda ilerletmeyi düşünüyorlar. Çok kısa bir süre zaman sonra hayatlarını birleştirmek için adım attıklarını magazin programları aracılığı ile duyurdular.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak