Simay Tokatlı Kimdir ?

Simay Tokatlı
Paylaş
 

Fenomen isimli yeni yayınlanmaya başlayan yarışma programının iddialı isimlerinden bir tanesi olarak da bilinen Simay Tokatlı, 1993’te Ankara’da doğdu. Aslen ise İzmirlidir. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi’nde moda ve tekstil tasarımı üzerine eğitim görüyor. Şimdilerde 3. sınıfta olan Simay Tokatlı bu yarışmaya katılmadan önce ailesi ile birlikte Ankara’da ikamet etmektedir. Oldukça eğlenceli bir kişiliğe sahip olduğunu söyleyen yarışmacı, böylece çevresinde çok sevildiğini iletmekte. Boş kalan zamanlarında sevdikleri ile birlikte geziyor. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan Simay Tokatlı, Nisan ayında izleyiciler ile buluşan Fenomen için ilk başvuruyu yaptığı zaman seçileceğine neredeyse emindi.

Kısa bir süre sonrasında gelen cevap ile birlikte de ilk başta 6 kız ve 6 erkeğin yarışmaya başlayacağı Fenomen’e katıldı. Burada daha öncesinde oldukça geniş kitleler tarafından tanınmış olan kişiler ile birlikte yarışacağı için heyecanlı olsa da Türkiye’nin moda ikonu olmak için bu fırsatı elinden geldiği kadar değerlendirmek istediğini belirtiyor. Moda fenomeni olmak isteyen Simay Tokatlı, fiziğine de her zaman güvendiğini söylemekten geri kalmıyor. Farklı bir kişiliğe sahip olan yarışmacı bu kadar farklı kadın ile birlikte aynı ortamda nasıl zaman geçireceğini tam olarak bilmese de zamanla birbirlerine alışacaklarını söylüyor. Ancak bu konuda herhangi bir şey yapmayacağını da sözlerine ekliyor.

Birlikte yaşanması zor bir kişiliğe sahip olduğunu belirten Simay Tokatlı zekasına ve ikna kabiliyetine güvendiğini söylemekte. Bir strateji oyunu olan Fenomen’de de bu özelliklerini en iyi şekilde kullanacağını söylese de karşısındaki rakipleri onun tahmin ettiğinden çok daha dişli karakterlere sahip. Böyle olunca da onları ikna etmek Simay Tokatlı’yı şimdiden zorlamaya başladı. Kendini öncelikli olarak en iyi şekilde tanıtmak istese de kızlar evinde yaşanan gelişmeler sonrasında birçok yarışmacının tepkisini çekti. Şimdilerde gerek kızlar evindeki gerekse erkekler evindeki yarışmacı adaylarını ikna kabiliyeti ile kendisi için oy verilmesi konusunda çalışmalar yapmaya çalışıyor. Lakin bu işin sandığından çok daha zor olacağını daha yarışmanın ilk gününde anladı ve buna göre çalışmalar yapmaya devam ediyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak