Sıla Şahin Kimdir ?

Sıla Şahin
Paylaş
 

Alman kökenli olan Sıla Şahin 1985 yılında doğmuş. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite eğitimlerini tamamladıktan sonra hayatına fotomodel ve oyunculuk yaparak devam etmeye karar vermiştir. Belki de oyuncu olmaya babası sayesinde karar vermiştir. Çünkü Almanya da Sıla Şahin’in babası çok ünlü bir oyuncuydu. Belli ki baba mesleği olan oyunculuğu devam ettirmek istemişti ünlü sanatçı.

Almanya da kendisini çok iyi bir şekilde ispatlamış Sıla Şahin. Almanya da olduğu kadar Türkiye de o kadar çok tanınan bir sanatçı değil. Bunun etkisi Almanya da oynadığı diziler olabilir. Olaya şu yönden bakıldığı zaman sonuçta babası Almanya da çok ünlü bir adam ve herkes tarafından tanınıyor. Doğal olarak kızı da oyuncu olduğu zaman babasının hayranları kızının oynadığı dizileri de izleyeceklerdir. Bu sayede Sıla Şahin Almanya da daha ünlüdür.

Sıla Şahin herkes tarafından beğenilen bir güzelliğe sahip 171 cm boyunda olan sanatçı siyah saçlı ve siyah gözlüdür. Pek çok markalarda fotomodellik yapmıştır güzel oyuncu. Şuanda 30 yaşında olan Sıla Şahin düzenli olarak spor, plates yaptığını ve vücudunun düzgünlüğü ile sağlığını bunlara borçlu olduğunu söyledi.

Almanya da en ünlü dergilerin kapak fotoğraflarında ve dergi içerisinde en güzel yerlerde resimleri vardır. Özel hayatına bakıldığı zaman Sıla Şahin’in bir zamanlar İlkay Gündoğan ile bir beraberliği vardı. İlkay Gündoğan milli bir futbolcudur. Milli futbolcu Almanya takımında yer aldı. Türk asıllı olan İlker Gündoğan Sıla Şahin ile iki yıl bir aşk yaşadılar. Mutlu ve huzurlu bir beraberliği olan çiftin ilişkisi iki yıl sonunda sona erdi.

Sıla Şahin’in hobileri arasında yapmaktan en çok hoşlandığı dans etmektir. Dans ettiği zaman kendisini daha mutlu ve huzurlu hissettiğini açıkladı. Bazı televizyon programlarına katıldığı zaman özel olarak dans etmişliği de vardır. Samba dansını çok sevdiğini de açıklamıştı güzel sanatçı. Sıla Şahin’in en çok adının duyulduğu yıllar 2010’lu yıllardır. Daha öncelerinde kendisini bu kadar çok tanımıyordu insanlar. Almanya da oynadığı diziler sayesinde kendisini çok güzel bir şekilde tanıtmış güzel oyuncu.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak