Serkay Tütüncü Kimdir ?

serkay tütüncü survivor
Paylaş
 

İzmir’in Tire ilçesinde doğan Serkay Tütüncü‘nün doğum tarihi ise 7 Şubat 1991. 2007 ile 2012 yılları arasında İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ile Alaçatıspor kulüplerinde amatör olarak futbol oynadı. Futbola başladığı ilk dönemlerde bunun yalnızca klasik tarzda bir istek olduğunu düşünse de bu konudaki yeteneğini keşfetmesi ile birlikte artık çok daha profesyonel bir şekilde futbol oynamaya karar verdi. 2016 Survivor gönüllüler takımı içerisinde yer alan Serkay Tütüncü, 1.78 boyu ve 76 kilosunu performansına yansıtmayı da başarıyor. Diğer yarışmacılar gibi Survivor’a kazanmak için geldiğini her fırsatta dile getiren yarışmacı, bunu başvurusunda da belirtti.

Böylece kısa sürede yarışma için gönüllüler takımında yer almaya hak kazandı. Adaya gitmesinin kesinleşmesinin sonrasında ise kendini bu konuda çalışmaya verdi. Çünkü ada koşulları onları tahmin ettiklerinden de farklı şekilde etkiletecekti ve daha öncesinde bu konuda yarışmacıların yaşamış oldukları durumları dikkatli bir şekilde incelemişti.

Bu incelemenin sonrasında ise kendini gerek fiziksel gerekse ruhsal anlamda hazırlamaya başladı. Ancak adaya geldikleri zaman ciddi anlamda zorlanacaklarını kısa sürede anladı. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi ise grup içerisinde yaşanabilen sıkıntılar oluyor. Bir yandan içinde bulunulan ada şartlarına uyum sağlamaya çalışırken diğer bir yandan da aynı grup içerisinde bulunduğu arkadaşlarını tanımaya çalışıyor. Farklı tartışmalar ile karşı karşıya kalsa da mümkün olduğu kadar yarışmaları en iyi şekilde bitirmeyi hedeflemekte.

Yarışmanın ilk haftası geride kaldıktan sonra oynamış olduğu 3 yarışmanın 2 tanesini kazanmayı da başardı. Üstelik gönüllüler takımını kendi adalarında çok ciddi sorunlar yaşıyor. Buna rağmen her zaman performansını en yüksek düzeyde tutmayı hedefliyor. Kendi grubu içerisinde hızı ile dikkatleri üzerine çeken yarışmacı, yarışmanın başında olmalarına rağmen dürüstlüğü ve doğru ne ise onu söylemesi ile gerek diğer yarışmacıların gerekse izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Performansını her geçen gün yükseltmek adına adada bulunduğu dönemlerde tek başına da olsa çalışmalarını sürdüren Serkay Tütüncü, yapmış olduğu çalışmaların hediyesini ise kazanmış olduğu yarışlar ile görüyor. İlerleyen dönemlerde de bu başarıların devam edeceği ise aşikar.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak