Serbay Çelikbaş Kimdir ?

Serbay Çelikbaş
Paylaş
 

17 Ağustos 1992 yılında İstanbul’da doğmuş olan Serbay Çelikbaş, lise eğitimini tamamlamasının ardından Beykent Üniversitesi’nde İngilizce ekonomi bölümüne başladı. Burada 4. sınıfta okuyan Serbay Çelikbaş bir taraftan okuluna devam ederken diğer bir taraftan da modellik kariyerine başladı. Pek çok ünlü markanın defilelerine çıkarken ayrıca reklam filmlerinde de yer almayı başardı. Böyle olunca da markaların büyük bir kısmı tanıtımlarında Serbay Çelikbaş ile çalışmak istedi. Ününü çok daha fazla kişiye ulaştırmak isteyen ancak bunu en etkili ne şekilde yapacağını bilmeyen Serbay Çelikbaş, sonrasında ise Tv8’de yayınlanacak olan Fenomen yarışması için başvuruda bulundu. Kısa sürede geri dönüş yapılmasının sonrasında yarışmada yer alacak 6 erkek yarışmacıdan bir tanesi oldu.

Genel kültür bakımından kendini geliştirdiğini söyleyen Serbay Çelikaş, aynı zamanda sportif ve enerjik olduğunu da çevresindekilere anlatmakta. Hayatının her anlamında disiplinli olduğunu belirten yarışmacı, böylece onun bilgisi dışında herhangi bir şeyin yaşamını olumsuz anlamda etkilemesini de engellemiş oluyor. Bununla birlikte Serbay Çelikbaş liderlik vasfı ile de bilindiğini söylüyor. Kendini hiçbir ortamda lider olarak itham etmese de çevresindeki arkadaşları bir süre sonrasında meydana gelen tüm gelişmeler ile alakalı neler yapmaları gerektiği konusunda ondan fikir almaya başladıklarını belirtmekte. Bu özelliğini Fenomen’de de kullanarak çok kısa bir süre içerisinde rakiplerini egale edeceği konusunda kendine güveni tam.

Doğru olarak bildiği şeyleri sonuna kadar savunduğunu belirten Serbay Çelikbaş bundan dolayı kimi zaman zorlanmış olsa da her seferinde kendini ve karakterini karşısındaki kişilere anlatıyor. Rakiplerinden hiçbir şekilde çekinmiyor, onlara Fenomen de meydan okumaktan da geri kalmıyor. Oldukça genç bir yaşta olmasına rağmen kariyerini her zaman en doğru şekilde planladığını söyleyen yarışmacı, bu yarışmaya da en iyi sonucu almak adına girdiğini belirtmekte. Yarışma yeni başladığı için henüz erkekler arasındaki rekabet çok fazla ön plana çıkmamış olsa da Serbay Çelikbaş bugünlerde gerek kendi tarafındaki erkekler ile gerek karşı taraftaki kadınlar ile arasındaki ilişkileri mümkün olduğu kadar dikkatli bir şekilde belirli seviyelerde tutmaya özen gösteriyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak