Semih Kurtulmuş Kimdir ?

semih-kurtulmuş-kimdir
Paylaş
 

Tekirdağ Çorlu’dan Kısmetse Olur yarışmasına katılan Semih Kurtulmuş 24 yaşında ve takım elbise satışı yapan bir mağazanın sahibi. Yarışmaya ilk geldiği günden bu yana kendine özgü tavrı ile gerek kendi evinde gerekse kadınların evinde dikkatleri üzerine çeken yarışmacı lise mezunu. 1.88 boyundaki Semih’in kilosu ise 90. Her zaman kendine ait fikirleri ön plana çıkartmayı sürdürüyor. İlk zamanlarda konuşmaları yanlış anlaşıldı ve erkekler ile arasında ciddi sorunlar meydana geldi. Sonrasında ise gelinler evindeki Nur ile bir birlikteliğe başladı. Birliktelikleri esnasında Nur’un annesinin yüksek çıkışları sonrasında ise sahip olduğu tavır, erkekler evi ile arasındaki buzların erimesini sağladı.

İnsanlara karşı olan saygısını hiçbir zaman bozmamayı hedefleyen yapısının yanı sıra sert çıkışları ile de kimi zaman şimşekleri üzerine çekse de bu tavırlarından vazgeçmeyi düşünmüyor. Melis’in Erdem’i kıskandırma amacı ile onunla görüşmesi sonrasında yaşananlardan rahatsız oldu ve Melis ile görüşmeyi bıraktı. Sonrasında ise Melis onunla bir ilişkiye başlamak istedi.

Ancak Semih’in ailesi Melis’in tavırlarından ötürü onlara ve Semih’e uygun olmadığını düşündü. Semih’in de aynı düşüncelere sahip olmasının sonrasında Melis ile bir ilişkiye başlayamayacağına karar verdi. Lakin Melis tam tersi bir düşünceye sahipti. Bundan dolayı da Semih’i elde etmek adına birçok farklı şey yapsa da her seferinde aldığı cevap hayır oldu.

Bunun en büyük nedeni ise ikisi arasındaki kişilik farkları. Her zaman en baskın karakter olduğunu belirten Semih, bundan dolayı kendine uygun bir eş adayı bulmak için arayışına devam edeceğini söylüyor. Normal durumlarda Nur ile birbirlerine yakıştıklarını düşünse de gerek Nur’un annesi gerekse gelinler evindeki kızların Nur’u doldurduğunu düşünmesi sonrasında ise aralarının soğuduğunu söylüyor. Şimdilerde ise bir taraftan Nur diğer taraftan Melis tarafından beğenilen Semih, iki adayla da yalnızca arkadaş olarak devam etme kararı aldı. Serhan’dan sonra yarışmaya girmiş olan aday, girdiği ilk günden bu yana hem izleyicilerin tepkisini hem de beğenisini kazanıyor. Gelecek haftalarda gelecek olan adaylardan kendisine uygun olacaklardan bir tanesi ile ciddi bir ilişkiye başlamak ise en büyük isteği.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak