Selena Gomez Kimdir

Selena Gomez Hot
Paylaş
 

Kimlik adı Selena Mario Gomez olarak bilinmektedir. Genç, ateşli ve seksi olan bu kadın dünyanın en güzel 10 kadını arasında gösterilmektedir. 1992 yılının Temmuz ayının 22. Gününde dünyaya gelmiştir. Çok genç ve çok çekici olmasının yanı sıra, şöhret ve ünü ile tanınan bir güzeldir.

Amerika’da dünyaya gelmiştir. Texas eyaletinde gözlerini dünyaya açmıştır. Oyunculuk konusunda oldukça profesyonel olmasında annesinin etkisi oldukça büyüktür. Çünkü annesi tiyatrocuydu ve sürekli olarak annesinin yanında prova çalışmalarında yer aldı. Bu provaları gözlemlerken bazı tüyolar kaptı ve kendini bu alanda geliştirdi. Kişisel gelişimini çok erken yaşta üst düzeye getiren Selena Gomaz, 2004 yılında Disney Channel aracılığıyla keşfedilmiştir. Bu keşfediliş sonrası hayatı tamamen değişmiştir.

Waverly Bücüleri adı verilen dizide David Henrie karakteriyle birlikte başrol oyuncusu olarak yer aldı. 5 yıl devam eden bu dizi sayesinde tüm izleyiciler ve dünya kitlesi tarafından tanınmaya başlayan Selena Gomez gün geçtikçe değerli bir sanatçı olma yolunda emin adımlarla ilerliyordu.

“Kiss & Tell” ilk albümü olup 2008 yılında piyasaya sürülmüştür. 2008 yılında bir de en iyi kadın oyuncu ödülüne sahip olarak başarısını bir kez daha tüm dünyaya göstermiş oldu. 2012 senesinde ise Spring Breakers filminde oynadı. Film 40 milyon dolar civarında gelir elde etti. Bu gelirde Selena Gomez’in etkisi çok büyük olup, göz ardı edilemeyecek bir sanatçı olduğunu tekrar gündeme getirdi.

1,65CM boyunda olup 53 kilograma sahip olan bu genç ve alımlı kadın, 88-62-83 beden ölçüsüyle erkekleri ve diğer kadınları etkiliyor. Bedenine göre ince bir bele, dolgun göğüslere ve dik kalçalara sahip olması da beğenilmesi konusunda herkesi etkilemektedir.

Selena Gomez Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak