Şehit Polis Aydın Nazillioğlu Kimdir ?

Şehit Polis Aydın Nazillioğlu Kimdir ?
Paylaş
 

Tunceli’nin Cumhuriyet Mahallesindeki polis lojmanlarına akşam saatlerinde bölücü terör örgütü pkk tarafından rokatatarlı ve uzun namlulu silahlarla düzenlenen hain saldırıda Polis Memuru Aydın Nazillioğlu yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Saldırı da açılan ile 3 polis  ve yoldan geçen Sanem Gündüz adlı bir vatandaş’ta yaralandı.

Düzenlenen hain saldırıda yaralanan Polis memurları Hakan Çalışkan, Sefa Arı ve olay yerinden geçen Sanem Gündüz adlı vatandaş Tunceli Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalelerin ardından helikopterle Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine götürüldü. Yaralı polislerin Elazığ’a geldiğini duyan meslektaşları ve vatandaşlar kan vermek için hastaneye akın etti. Yaralı polislerin durumlarının ağır olduğu gelen haberler arasında.

Balıkesir Nüfusuna kayıtlı Şehit Aydın Nazillioğlu Elazığ’da düzenlenecek törenin ardından memleketine uğurlanacak.

Güncellenecektir.
Kimdirhayati.com ekibi olarak günlerdir gelen Şehit haberlerini kınıyor, terör belasının en kısa zamanda sona ermesini Yüce Allah’tan temenni ediyoruz. Şehidimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza şifa dileriz. 


  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Ali Türkyılmaz dedi ki:

    Şehidimize Allah’tan rahmet yakınlarına ve aziz Türk milletine sabır dilerim. Kahrolsun bölücüler, kahrolsun Türk düşmanları !!!

Bir yorum bırak