Şehit Astsubay Bekir Eren Deniz Kimdir ?

Şehidin 2014 yılında göreve başladığı ve ilk görev yeri olan Ordu’dan yaklaşık 15 gün önce Hakkari’ye atandığı öğrenildi. Bolu’da bulunan şehidin emekli astsubay olan babası Galip Deniz’in de Çorum’a gelmek için yola çıktığı belirtildi. Bekir Eren Deniz’in üç kardeşi bulunduğu ve naaşının Hakkari’de düzenlenecek törenin ardından askeri uçakla Merzifon Havaalanı’na getirileceği, buradan da karayoluyla Çorum’a ulaştırılıp öğle ya da ikindi vakti Çorum Şehitliği’nde defnedileceği öğrenildi.

Çukurca-Hakkari Karayolu Doğanlı bölgesinde, terör örgütü PKK mensuplarının yol kontrolü yapan askerlere uzun namlulu silahlarla saldırması üzerine çıkan çatışmada 5 asker şehit olmuş, 8 asker yaralanmıştı.

Baba ocağına Türk bayrakları asılan şehidin akrabaları, yakınları ve komşuları da acı haber üzerine eve geldi.Jandarma Astsubay Çavuş Bekir Eren Deniz’in şehadet haberi, Çorum’daki dedesinin evine ulaştı.

Bolu’nun Gerede İlçesi’nde yaşayan ancak babasını ziyaret için Çorum’da bulunan anne Pakize Deniz’e acı haberi, Buharaevler Mahallesi’ndeki babasının evine gelen İl Jandarma Komutanlığı yetkilileri verdi. Bu sırada fenalık geçiren bazı aile fertlerine, 112 Acil Servis ekibince müdahale edildi.

Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Astsubay Bekir Eren Deniz I got %%score%% of %%total%% right

Advertisement

Leave a Reply

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Refresh