Şehit Arif Subaşoğlu Kimdir ?

arif subaşoğlu
Paylaş
 

Şırnak Cizre de bölücü terör örgütü ile girdiği çatışmada şehit düştü Arif Subaşoğlu. Üstelik daha terhisine 28 gün kalmıştı. Arif henüz 21 yaşındaydı, Baba ocağı Kocaeli Gölcük ilçesine acı haber ulaştırıldı. Şehidin Amcalarından Arif Subaşoğlu daha önce yiğeni ile görüştüğünü terhisine çok az kaldığını her şeyin yolunda olduğunu söyledi diye belirtti.

Gölcük İhsaniye Mah. 4382. sokakta şehit evine haber verenler arasında Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Deniz Ana Üs Komutanı Tuğamiral Hayrettin İmren bulunuyordu. Çocuklarının şehit düştüğü haberini alan Serpil ve Mehmet Subaşoğlu çifti acı haberle yıkıldılar.

Haberin verilmesinin ardından şehit evine Türk Bayrağı asıldı. Şehit Arif 4 çocuklu ailenin çocuklarından biriydi. Acılı haberi alan aile yakınları, baygınlık geçirdi. Sağlık ekipleri ilk müdahaleleri yaparak, aileye destek oldular.

Şehit Arif Subaşoğlunun Cenazesi bugün İzmit Cengiz Topel Hava Alanına getirileceği İkindi namazından sonra toprağa verileceği Gölcük Kaymakamlığı tarafından bildirildi.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak