Seda Tetik Kimdir ?

seda_tetik_kimdir
Paylaş
 

Ankara’da 10 Ocak 1989 tarihinde doğmuş olan Seda Tetik, bebek eğitim merkezi içerisindeki yüzme eğitim şubesinde çalışıyor. Aynı zamanda profesyonel bir judocudur ve judo antrenörü olarak da görev yapmaktadır. Dikkatli izleyiciler Seda Tetik’i daha öncesinde ekranda sıklıkla görmüştür. Öncelikli olarak 2009 yılında Asuman Krause’nin sunumu ile ekranlara gelmiş olan Fear Factor yarışmasına katılmış olan yarışmacının buradaki ekip elemanı Bahadır Bozkurt’tu. Bu yarışmanın sonrasında ise katılmış olduğu ikinci yarışma, İlker Ayrık tarafından sunulan Ben Bilmem Eşim Bilir oldu. Burada ise partneri Fatih Özalhas idi. Her iki yarışmada da Seda Tetik’in öne çıkan özelliği aşırı hırsı idi.

Her zaman en iyi sonucu almayı hedefleyen Seda Tetik, bundan dolayı da elinden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğunu ifade etmektedir. Bundan dolayı da Survivor yarışmasına başvurmuştur. Ünlüler ve gönüllüler takımları belirlenirken ismi geçmemiş olsa da 9 Şubat 2016 tarihinde yayınlanmış olan bölümde yapılan SMS oylaması sonrasında insanlar onun da bu yarışmanın içerisinde olmasını istediler. Seda Tetik ise ilk günden beri bu yarışmaya katılacağını biliyor ve bunun için de hazırlıklarını yapıyordu. Ancak ne kadar hazırlık yaparsa yapsın fark etmez içerisinde bulunduğu farklı ortam onun da diğer yarışmacılar gibi uyum sorunları ile karşı karşıya kalmasına neden oldu. Şimdilerde yarışmacının en büyük amacı bu uyum sürecini mümkün olan en az sorun ile atlatmak oluyor.

Özellikle de yiyecek ödüllü yarışmacıları çok daha büyük bir motivasyon ile bitirmeyi hedefleyen yarışmacı henüz yarışmalarda kendine yer bulamadı. Bundan dolayı da performansı ile alakalı net bir bilgiye erişilemiyor. Ancak kısa bir süre içerisinde yarışmalarda aktif olarak yer alacağını ve bunları başarılı bir şekilde sonlandıracağını söylüyor. Şimdilerde yaşadığı sorunların başında ise ekip arkadaşları ile meydana gelen tartışmalar oluyor. Her ne kadar insanların çok daha fazla kavga etmesini engellemek istese de başta açlık olmak üzere yaşamış oldukları sıkıntılardan ötürü ortaya tahmin ettiklerinden çok daha fazla sıkıntı çıkıyor. Ancak Seda Tetik gerek bireysel olarak gerekse takımı ile en iyi sonuçları almayı hedefliyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak