Sarah Michelle Gellar Kimdir ?

Sarah-Michelle-Gellar-Kimdir
Paylaş
 

Çocuk yaşlarda oyunculuk mesleğine başlayan ünlülerden bir tanesi de Sarah Michelle Gellar. Sarışın ve güzel sanatçı 1977 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. Kendisi henüz daha yedi yaşında iken anne ve babası evliliklerini bitirmişlerdir. Zor zamanlar yaşayan oyuncu bu boşanma süreci sonrasında annesi ile yaşamaya başlamıştır. Kendisin ve ailesinin de geçirdiği bu zor zamanlar sonrasında hayatları yoluna girmiştir. On yaşına geldiği zaman oyunculuk anlamında kendisinin başarılı olabileceğini keşfetmiştir. Ve bu alanda ilerlemek istediğini ailesine açıklamıştır. 1990’lı yılların başlarında belirli dizi ve filmlerde rol almıştır.

En çok rol aldığı zaman bu yıllar içerisindedir. Oyunculuk yaparken bir süre sonra babası ile aralarında yaşanan problemlerden dolayı bir daha asla onunla görüşmek istemediğini açıklamıştır. Ve o günden bu güne kadar babası ile hiçbir türlü iletişime geçmemiştir. Özel hayatına baktığımız zaman sanatçının en yakın arkadaşının da kendisi gibi bir oyuncu olduğunu görmekteyiz. Her türlü zor anında oyuncunun yanında olan arkadaşını çok sevdiğini hep dile getirmektedir.

Sarah Michelle Gellar aşk hayatı ile sanat camiasına atıldığı günden beri hiçbir zaman göz önüne gelmek istememiştir. 2002 yılında yaptığı evlilik ile gündeme gelmiştir. Yaptığı bu evliliği hala günümüzde sürdürmektedir. Eşine duyduğu sevgi ve saygıyı bazı röportajlarında dile getirmiştir. Ve bu evliliklerinden doğan bir tane çocukları vardır. Kendisi daha dört yaşında iken bu mesleğe adım atmıştır. Ve o günden bu güne kadar geçen süre zarfında aktif olarak oyunculuğunu göstermektedir. Daha çocukken adını tüm dünyaya duyurmuştur.

Küçük yaşta iken oyunculuk mesleğine atılması da şöyle anlatılmaktadır. Bir gün ailesi ile birlikte dışarda yemek yerler iken. Sevimliliğinden ve konuşmalarından dolayı bir ajansın dikkatini çekmiş güzel oyuncu. Ailesi ile ajans konuştuktan belli bir süre sonra küçük çocuğu oyuncu yapmaya karar vermişlerdir. Daha yaşının ufak olmasından dolayı böyle bir şansı yakalama fırsatı bir restoranda meydana gelmiştir. Genç kızları kıskandıran güzelliği ve fiziği ile resmen düşman çatlatmaktadır güzel, bakımlı, sevimli ve hoş sanatçı. Başarıları ile dillerden düşmemektedir.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak