Sabrina Carpenter Kimdir ?

Sabrina-Carpenter
Paylaş
 

Henüz daha çok genç yaşta olan Sabrina Carpenter 1999 doğumludur. 17 yaşında olmasına rağmen çok sayıda projeye imza atmıştır. Yeteneklerini hemen hemen her dalda gün yüzüne çıkarmaktadır. Hem şarkı alanında hem de dizilerde yetenekleri meydana çıkmıştır. Sanatçı oyunculuk yaptığı gibi bir yandan da güzel sözler yazıyor. Televizyon ekranlarına ilk çıkışı tam 5 yıl önce idi.

Ekranlara merhaba dediği andan itibaren tüm dünya kendisini tanımıştır. Küçük yaşta olmasına rağmen bu kadar yetenekli ve başarılı performanslar göstermesi gerçekten çok ilginç. Sanat camiasına adım atar atmaz hayran kitleleri onu magazin dergilerinde ve programlarda görmek için can atıyorlardı. Oyunculuk yapıp bir yandan kısa kısa güzel sözler yazıyor. Sadece kısa satırlarda sözler yazmakla yetinmeyen sanatçı birkaç tanede müzik alanında sözler yazmıştır. Şarkıcılık dalında da yeteneğini göstermeyi başarmıştır.

Küçük yaşta fakat şu zamana kadar aldığı roller ile birlikte hep çok sayıdaki ödül gecelerinde aday gösterilmiştir. Ve bunların arasından adını birinci sıraya yazdırarak başarı ile ayrılmışlığı da vardır. Kendisinin bu yeteneklerine ailesinin de güvendiğini ve onu hiçbir zaman yalnız bırakmadıklarını hep dile getirmektedir. Müzikal anlamda kariyerinde konserler verdiği de olmuştur. Çok sayıda konser vermese de kendisini hem vokal olarak hem de gitar başında görmüşlüğümüzde vardır. Pop alanında kendisine daha çok güvenmektedir.

Sabrina Carpenter henüz daha 17 yaşında olmasına rağmen dizilerde aldığı roller ve müzik alanında çalışmaları ile pek çok sayıdaki insanın beğenisini toplamayı başarmıştır. Bunu ödül gecelerinde de görebilmekteyiz. İnternete girdiğiniz zaman sanatçıyı araştırmak isterseniz Google adını ve soyadını yazmanız yeterli olacaktır genç ve güzel oyuncunun. Bu sayede karşınıza birçok sayfa gelecektir. Bunların çoğunu fanları açmıştır. Kendisini seven binlerce hatta milyonlarca insan vardır. Bu siteler dışında kendi şahsına özel olarak açtığı internet sayfaları da vardır. Kusursuz bir güzelliğe sahip olan sanatçı başarıları ile herkesi kendisine hayran bırakmıştır. 2011 yılında sanat camiasına aktif olarak girmiş ve hala günümüzde bu aktifliğini çok başarılı şekilde ilerletmeyi başarmıştır.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak