Roxanne Mckee Kimdir ?

Roxanne-Mckee-Kimdir
Paylaş
 

İngiliz oyuncu Roxanne Mckee küçük yaşlarından beri oyunculuğa hayran bir şekilde büyümüştür. Ailesinin desteği ile okul çağını atlattıktan sonra hızlı bir gelişme göstererek 2000 li yılların sonunda kendini ekranlarda izleyiciye tanıtmıştır. Birçok dizi ve büyük filmler de oynamıştır. Hatta son yıllarda göstermiş olduğu oyunculuk başarısı ile filmlerde başrol teklifleri ile izleyicinin beğenisini toplayarak kendisini ispatlamayı başarmıştır.

Aksiyon ve korku filmlerinde rol almayı çok seven ve kendini bu şekilde yön veren güzel oyuncu ekranlarda da daha çok kendini gösterecek gibi gözüküyor. Filmlere olan hayranlığı ve zor işleri başaracak bir hırsı olması onu zorlu işlerden de çıkmasına olanak sağlıyor. Filmlerde göstermiş olduğu üstün başarıdan ötürü büyük ödülleri de almayı başarmıştır güzel oyuncu.

Roxanne Mckee güzelliğine dikkat etmek için birçok yöntemi de uygulamaktadır. Özellikle film setlerinin yorucu temposun karşılık her gün sabah özel bir spor programı uygulamanın yanında düzenli beslendiği her zaman dile getirmiştir. Yüzü içinde özel bakımları uyguladığını ve bu bakımları sıkça değil de belirli bir zaman zarfında uyguladığını belirtmiştir. Yüzünün güzelliği ile de birçok dergiye kapak olmayı başarmıştır. Özelikle de ayda en az bir kez süt banyosu yaptığını ve bu banyonun cildine bakım uyguladığını söylemiştir. Yaşı itibari ile yüz ve vücut hatlarının kolay koruduğunu belirtmiştir. Hayranlarına ise düzgün bir yemek alışkanlığı edinmelerini hazır yiyeceklerden uzak durulması gerektiğini özellikle belirtmiştir. Günde en az bir kez de olsa kahve içtiğini de üzerine basa basa eklemiştir. Kahvenin çok yararlı olduğunu yüz güzelliğinde çok etkisi olduğunu vurgulamıştır.

İngiliz oyuncu kendini bütün dünyanın duyması adına sosyal medyada da kendin aktif olarak göstermektedir. Kullanmış olduğu sosyal hesaplarda milyonlarca takipçiye hemen hemen günün her saati paylaşımlarda bulunmaktadır. Bunun yanında hayranlarının açtığı fan sayfaları ile birçok sayfada en az on, on beş sayfası bulunmaktadır. Bu durumdan yakınmayan güzel ve hırslı oyuncu hayranları tarafından takip edilmeyi ve beğenilmeyi sevdiğini söylemiştir. Kendi özel yaşantısında bile hayranlarıyla iç içe olmaktan sevinç duyduğunu ve onları çok sevdiğini dile getirmiştir.

[viralQuiz id=171]


  • Site Yorum

Bir yorum bırak