Rayla Jacunda Kimdir ?

rayla-jacunda-kimdir
Paylaş
 

Brezilya doğumlu ve oranın gururu olan Rayla Jacunda güzelliği ile göz dolduran bir modeldir. Erken yaşta girmiş odluğu modellik ajansları sayesinde ününü arttırmıştır. Esmer teni ve standartta en yakın vücut hatları ile herkesin aradığı bir yüz olmuştur. Lise yıllarında tanışmış olduğu modellik işini daha da profesyonel bir halde getirmiş ve kendin bu yönde geliştirmiştir. İşini ciddi bir şekilde yaptığını kendisinin daha çok işler başaracağının sinyalini erken yaşta vermeye başlamıştır. Vücut hatlarının doksan altmış doksana çok yakın olduğunu ve bu duruma ulaşmak için her gün ciddi çalışmalar yaptığını söylemiştir. Bunun için doktor desteği de aldığını dikkatini çekmiştir. Görünüş bakımından da gerçek bir melezdir. Anne Brezilyalı baba ise almandır.

Yapmış olduğu çekimler ile kendini ön planda tutmayı başaran cesur model vermiş olduğu pozlar ile birçok dergiye kapak olmayı başarmıştır. Bir iç giyim firmasının katalog yüzü olarak da işler yapmıştır. Güzelliği ile daha çok işler yapacağını belli eden Rayla Jacunda denize girip güneşlenmeyi çok sevdiğini ve sık sık ülkesine gittiğini belirtmiştir. Kendi ülkesindeki denizi çok sevdiğini bazı zamanlarda ise denizde sörf yapmaktadır. Deniz sörfünün vermiş olduğu heyecanı çok sevdiğini bunu yapabilmek için birkaç yıl uğraştığını hatta sörf yaparken bir kaza geçirdiğini belirtmiştir. Ama hayatından hiç sörfü çıkarmayacağını ve her zaman yapacağını belirtmiştir.

Güzelliği ve başarısı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran sanatçının dizi ve film teklifleri aldığını ve bu yolda ilerlemek istemediğini belirtmiştir. Oyunculuk sektörünün çok zorlu ve yorucu olduğundan bahseden esmer model herkesin ayrı işi olduğunu ve kendi işinin de modellik olduğunu söylemektedir. Modellik alanında ki başarısını oyunculuk dalında başaramayacağından emindir. Bu yüzden ilerde fikrinin değişmeyeceğini ve bu çizgide ilerleyeceğini açıklamıştır. İnstagram hesabı ile de birlerce kişiyle arkadaş olduğunu ve hayranları ile de oralardan iletişim kurduğunu belirtmiştir. O hesabında her gün onlarca fotoğraf paylaştığını ve bundan çok zevk aldığını belirtmiştir. Hayran kitlesini bu hesap sayesinde sürekli arttırdığını ve hayranlarını çok dikkate aldığını söylemiştir.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak