Rachel Yampolsky Kimdir ?

rachel-yampolsky-kimdir
Paylaş
 

Ailesinin desteğini her zaman hisseden ve yaptığı işlerler kendinden bahsettiren güzel model genç yaşına rağmen birçok işin üstesinden gelmeyi başarmıştır. Lise çağlarında model olmaya karar veren ve kendini bu yolda çizgi Rachel Yampolsky çok fazla yol kat ettiğini herkese göstermiştir. İşinde çok hırslı olduğunu ve işini yaparken çok titiz davrandığını görmekteyiz. Ailesinin de arkasında olması diğer modellerden daha çok ilerlemesine sebep olmuştur. Sarışın ve kahverengi gözleri ile birden fazla modellik ajansıyla çalışmaktadır. Ve her modellik ajansından da ayrı ayrı teklifler gelmektedir.

Modelliğin yanında birkaç kısa film ve dizilerde rol almaktadır. Oyunculuk eğitimi hiç almadığını belirtmiştir. Karşısında çıkan büyük teklifleri geri çevirdiğini ve kendisinin bu alanda uzmanlaşmadan girmek istemediğini belirtmiştir. Her gün sabah erken kalktığını bisiklet ve yürüyüş yaparak spor yaptığından söz etmiştir. Bunun yanında yoga ya çok fazla hayran olduğunu zaman buldukça yoga yaptığını ve kendi zihnini bu yolla dinlendirdiğinden bahsetmiştir. Yoganın zihin dışında vücudun da güzelleştirdiğini her zaman dile getirmiştir. Modelliğin yanında enstrüman çalmak istediğini ve gitar kursu aldığını söylemiştir. Müzik dinleyerek yürüyüş yaptığını ve bunun çok yararlı olduğunu kanıtlamıştır. Ayrıca ressam olmayı çok istediğini ve çizdiği resimleri bir sergide sergilemek istediğinden bahsetmiştir. Yemeğine ve düzenli beslenmesine dikkat eden güzel model İtalyan yemeklerini çok sevdiğin ve sık sık dışarı çıkıp bu yemekleri yediğini söylemiştir. Tatlıyla arasının çok iyi olduğunu ve hazır tatlıları her gün tattığını söylemiştir.

Fotoğraf çekinmeyi ve hayranları ile fotoğraf çektirmeyi çok seven Rachel Yampolsky özellikle selfie yapmayı çok sevmektedir. Kendi sosyal ağlarında hayranlarıyla fotoğrafları vardır. Twitter da oldukça ve zaman buldukça aktif olduğunu ve hayran kitlesi ile bu yoldan iletişim kurduğundan bahsetmiştir. Yaptığı işler le bir dış giyim firmasının yüzü olmuştur. Katalog çekimlerinde daha çok karşılaştığımız güzel model işini bu yönde ilerletmeye kararlıdır. Hobileri arasında ise sürekli seyahat edip dünyayı gezmekte var. Özellikle keşfedilmemiş doğal güzellikleri gezerek onların fotoğraflanarak anı kalmasını çok sevdiğini her zaman dile getirmiştir.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak