Pınar Dilek Kimdir ?

Pınar Dilek
Paylaş
 

29 Nisan 2016 tarihinde ünlü popçu Tarkan ile evlenmiştir. Ufak yaştan itibarken Tarkan hayranı olduğu ortaya çıkan Pınar Dilek beş sene önce Tarkan’ın bir Almanya konseri sırasında sanatçı ile tanışıyor ve tanışıklıkları evliliğe kadar uzanıyor. Tarkan ile Pınar Dilek geçtiğimiz günlerde Tarkan’ın Tarabya’da ki villasında sade bir nikah töreni ile dünya evine girmiştir. Pınar Dilek 1.57 boyundadır. Pınar Dilek 1986 Almanya Duisburg doğumlu. 30 yaşında olan Dilekin anne tarafı Elazığlı ve Babası ise Şanlıurfalı dır. Almanyada doğup büyümüştür.

Megastar’ın dün Tarabya’daki villasında sade bir törenle yüzük taktığı Pınar Dilek’in sanatçının çok eski bir hayranı olduğu ortaya çıktı. Bu gelişme Tarkan’ın beş yıl önce Almanya konseri sonrasında kuliste hayranları tarafından çektirdiği fotoğrafla anlaşıldı.

Tarkan ve Pınar Dilek aşkının temelleriçok eski yıllara dayanıyor. İddialara göre başarılı popçu Almanya konserinden sonra Pınar Dilek ile sık sık görüşmeye başladı. Arkadaşlık bağlarını güçlendiren çiftin bu yakınlığı kısa sürede aşka dönüştü. Ve dün 5 yıllık ilişki 40 kişinin katıldığı törenle taçlandı.

30 yaşındaki Pınar Dilek hakkında bilinenler ise çok az. 1986 yılında Almanya’nın Duisburg şehrinde doğan Dilek, Elazığ’lı anne ve Şanlıurfa’lı babanın küçük kızı. 1.57 boyundaki genç kadının, Tarkan ile Almanya konserinde tanıştığı biliniyor. Yaz aylarında evlenmesi beklenen çiftin sürpriz bir kararla dünyaevine girmesi kafaları karıştırdı. İddiaya göre, Pınar Dilek hamile olduğu için nikah tarihi öne çekildi. Tarkan-Pınar Dilek evliliği sosyal medyada da günün en çok konuşulan konusu oldu. Tarkan ve Pınar Dilek Twitter’da TT oldu. Son bir saat içerisinde Tarkan’ın evliliği hakkında binlerce tweet atıldı.

Sosyal Medyada Yaşanan Konular ise Şöyle;

Pınar Dilek’i güzel bulmayanla arama mesafe koyarım.
Tarkan 5 yıldır birlikte olduğu Pınar Dilek’le evlenmiş.Bize mutluluk dilemek düşer.Hayırlısı olsun.
Sabah sabah dunya basima yikildi ?? Tarkan ve Pınar Dilek evlendi
Pınar dilek valla çok ballı kızmış ne diyim kaptı lokum gibi çocuğu yalnız gözüm kaldı benim olmalıydı benim
Yani Tarkan Pınar Dilek’le evlenmese neticede bizimle de evlenmicekti di mi sonuçta hepimizle evlenemez ki üzülmeyin hanımlar
Gitti gül gibi Tarkan… 🙁 Tarkan ve Pınar Dilek evlendi
Pınar Dilek vay be Tarkan evlendi ha hiç olmadı bu
Tarkan ve pınar dilek hayırlı olsun en sevdiğm sanatçı yalnız tarkan o nasıl bir yakısıklılık o nasıl tatlı gülumseme hep mutlu ol
Tarkan ve Pınar Dilek evlenmiş Bizede mutluluklar dilemek düşer

[viralQuiz id=6]


  • Site Yorum

Bir yorum bırak