Pileli Etek Modası

Pileli Etek
Paylaş
 

Modada bir süre perde arkasında olup sonra ortaya çıkıveren modeller vardır. Pileli etekler bunlardandır. Yaşı daha yüksek olanların albümlerinde, eski moda dergilerinde, filmlerde bayanların kullandığı görülen ve oldukça zarif, biraz da masum bir hava veren, 1925’li yıllardan bu yana kullanılan Pileli etek modası yeniden sokaklara, bayanların gardırobuna dönmüştür.

Etekler, en az elbiseler kadar kadın giyiminin önemli parçalarıdır. Gündüz ya da gece yaşamında giyilebilen etekler doğru kombinle zarif kadınlar görülmesine yardımcı olmaktadır. Topuklu ayakkabılarla da, babetlerle de kullanılabilecek etekler çok sık kullanılan pantolona rakip, elbiselere de alternatiftir. Pileli etekler mevsimine uygun kumaşlarla, iyi bir kesim ve dikimle modern görüntünüzden bir şey kaybetmeden kullanılabilecektir. Bahar ve yaz mevsiminde daha kısa etek boyu, sonbahar ve kış aylarında ise daha uzun etek boylarıyla karşımıza çıkan pileli etekler giyim stilleri farklı olsa da kullanan her bayana yakışmaktadır. İlkbahara ve yaza uyan yumuşak, uçuşacak şifon kumaşlarla dikilmiş pileli etekler genç kızların gözdesi olabilmektedir. Yeni sezonda dolabınızda en az bir tane pileli etek bulundurmanız önerilmektedir.

Yeniden geri dönen Pileli etek modası sonrası her mekânda müthiş kombinler görmeye hazır olun. Biraz çocuksu, çokça şirin pileli etekler bol bir kazakla, bir tişörtle, gömlekle, dilerseniz bir kemerle, soğuk bir mevsimde iseniz deri bir ceketle, çizme hatta modeline göre, uygun bir stiletto ile birlikte kullanılabilecek kadar geniş seçenekler vermektedir. Pileli etek modelleri bayanların favori giysileri arasında yer alacak, hem hareket imkânını hem de feminen bir hava yaratacak, zarafetini artıracaktır.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak