Özgül Yaman Soyuak Kimdir ?

Özgül Yaman Soyuak
Paylaş
 

TV8 ekranlarında yayınlanan Rising Star Türkiye ses yarışması 2.sezonun 2.bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Jüri üyeliğini Mustafa-Emina Sandal, İrem Derici ve Yılmaz Morgül’ün yaptığı yarışmada Özgül Yaman Soyuak adlı yarışmacının şarkısını söylemesinin hemen ardından sonra şu sözler duyuluyor:”Hocam memeleri alalım. Kadraja memeleri alalım.”

Acun Ilıcalı’nın yeni programı Rising Star Türkiye’de, jeri ekibinin skandal sözleri canlı yayına yansıdı! TV8’de ekranlara gelen, Jüri üyeliğini Mustafa-Emina Sandal, İrem Derici ve Yılmaz Morgül’ün yaptığı yeni şarkı yarışması Rising Star’da rejinin konuşmaları canlı yayında duyulunca magazin gündemine bomba gibi düştü.

Hadi yine deli gibi sev şarkısını seslendirdikten sonra TV8de canlı yayın skandalı yaşandı. Sesi ve fiziği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Özgül Yaman Soyuak canlı yayında bomba anonslar ile karşı karşıya kaldı.

[viralQuiz id=60]

Rising Star Nasıl Bir Yarışma ?

İsrail, Endonezya, Kanada ve Amerika’da ekrana gelen programda yarışmacılar ile jüri ve seyirci arasında dev bir ekran oluyor. ekranda jüri ve seyirci yarışmacıyı izlerken yarışmacının karşısına da şarkı söylerken kendisine oy veren izleyicilerin ve onu destekleyen jüri üyelerinin resmi çıkıyor. izleyicinin oyu bir mobil aplikasyon üzerinden işleniyor. yani izlediğiniz yarışmacıya sistem üzerinden oy verdiğinizde yarışmacının karşısında ve elbette tv’de fotoğrafınız görünecek. yarışmacının beğeni oranı %70’i aştığında ise seyirci ile arasındaki dijital perde kalkacak ve tur atlanacak.

jüri ne yapıyor diye soranlara yabancı formatta jürinin bir oyunun %7 etki ettiğini hatırlatmalıyım. onların da oyu ekranda dev bir fotoğrafla yer buluyor…

düşünsenize ilk kez bir tv programı izleyicilerinin canlı entegrasyonunun bulunduğu bir uygulama ile böylesine somut bir etkileşim açacak, öyle ki izleyici ekranda görseliyle görünür olacak ve dev perdeyi kaldıracak güçle yarışmacıya destek verecek. dev ekranların yer alacağı büyük stüdyonun ile prodüksiyon maliyetiyle dikkat çekeceği kesin. sms ile oy vermenin gerilerde kalacağını, yeni entegrasyonlar sayesinde kendinizi daha çok şovun içinde hissedeceğinizi müjdeleyen rising star, önümüzdeki aylarda ekranda pek çok alışkanlığı değiştireceğe benziyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak