Özge Ulusoy Kimdir ?

Özge-Ulusoy-Kimdir
Paylaş
 

Özge Ulusoy Ankara doğumlu bir sanatçıdır. Profesyonel olarak mankenlik, sunuculuk ve oyunculuk yapmaktadır aynı zamanda. Yıllar önce katıldığı güzellik yarışmalarında en iyiler arasında yer almış ve her zaman güzel dereceler ile yarışmalardan ayrılmıştır. Genç yaşlarda ünlü olmaya başlayan sanatçıyı 2000’li yılların başında tanımaya başlamıştı Türk halkı. Herkesin beğenisini toplayan güzel oyuncu pek çok dizide oynadı. Bunun dışında birçok televizyon kanalında da sunuculuk yaptı. Bazı yarışma programlarına yarışmacı olarak da katılmışlığı vardır.

Günümüzde de hala çok izlenen survivor yarışmasında bir zamanlar Özge Ulusoy da yarışmıştı. Survivor yarışması ünlüler ve gönüllüler olarak iki ayrı gruptan oluştuğu için kendisi ünlüler takımında yer almıştı. O yarışma sayesinde pek çok güzel dostluklar kazanmıştı. Yarışma sonrasında hala devam eden güzel dostlukları oldu. Bir zamanlar yok böyle dans adlı yarışma programında da yer almıştı güzel manken. Kendisi her zaman vücudunun düzgünlüğünü spora ve dansa borçlu olduğunu söylüyor. Yarışmalarda gayet güzel performans sergileyen Özge Ulusoy bu tarz yarışmalarda birinci olmakta biraz zorlandı ve olamadı.

Bu yarışmalar dışında Özge Ulusoy denince akla gelen dizilerden bir tanesi de Arka Sokaklar dizisidir. Uzun yıllar devam eden dizinin orta bölümlerinde girdi ve diziye bir süre devam ettikten sonra ayrıldı. Bu dizide güzel bir öğretmeni canlandıran Özge Ulusoy herkes tarafından beğenilerek izleniyordu.

Sunuculuk anlamında çok iyi yerlere gelen Özge Ulusoy tarz yarışmalarında sunuculuk yaptı ve giydiği kıyafetler ile ne kadar tarz bir kadın olduğunu da ortaya koymuştur. Genel olarak televizyon ve magazin programlarına sunuculuğu, oyunculu ile gün yüzüne çıkmaktadır. Aşk hayatı ve ailevi problemleri ile ilgili hiçbir şekilde konuşmamayı tercih ediyor.

Güzel oyuncu daha 33 yaşında olduğundan dolayı önünde bir sürü projeye imza atabilecek vakti var. Ve kendisine gelen oyunculuk veya sunuculuk ile teklifleri ince eleyip sık dokuyarak inceliyor. Kendisini her türlü her zaman yetiştiren oyuncu dans etmeye, spor yapmaya, gezilere katılmayı çok seviyor. Pek çok yardım vakfı ile ilgili derneklere de yardımlarda bulunuyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak