Özden Cerrahoğlu Kimdir ?

Özden Cerrahoğlu
Paylaş
 

Hatay İskenderun da 1991 yılında doğan Özden Cerrahoğlu, moda tasarım eğitimi aldı. Şimdilerde Beşiktaş’ta yaşayan yarışmacı bacaklarını çok beğense de kulakları için aynı düşünceye sahip değil. Her zaman kendine ait olan fikirleri insanların hoşlarına gitse de gitmese de karşısındakilere söylemekten hiçbir zaman geri kalmıyor. Tarzını marjinal olarak tanımlayan Özden Cerrahoğlu, gittiği her yerde insanların dikkatini çektiğini ve bundan dolayı da memnun olduğunu sözlerine ekliyor. Moda konusunda sahip olduğu yetenekler sonrasında kendine ait markasını açmanın yanı sıra bir butik pastane sahibi olmak istiyor. Yarışmacı adını ilk olarak 2014 yılında moda severlerin büyük bir merakla izlediği Bu Tarz Benim adlı yarışma ile duyurdu.

Yarışmaya katıldığı ilk günden itibaren farklı tarzı ile jürinin en fazla dikkatini çeken isimlerden bir tanesi olmayı başardı. Ancak Özden Cerrahoğlu yalnızca tarzı ile değil diğer yarışmacı arkadaşları ile tartışmalarıyla da ön plana çıktı. Tartışmalarında her ne kadar sinirlendiğini karşı tarafa belli etmemeye çalışsa da çok şiddetli tartışmalar sonrasında diğer yarışmacılar gibi sinirlerine hakim olamadığı durumlar oldu. İkinci sezonun favori isimlerinden bir tanesi olsa da diğer yarışmacılara karşı olan tutumu ve son dönemlerde düşen formundan ötürü hiç umulmadık bir anda elendi. Elenmesi oldukça büyük bir şok etkisi yaratan Özden Cerrahoğlu yarışmadan sonra ise kendi moda markası adına çalışmalar yapmaya başladı.

Takipçileri ile birlikte instagram üzerinden aktif olarak ilgilenen Özden Cerrahoğlu buradan paylaştığı fotoğraflar ile de çok ciddi bir takipçi sayısına erişmeyi başardı. Şimdilerde ise Özden Cerrahoğlu Fenomen adlı yarışmada yer alarak normal hayatta sahip olduğu marjinalliği ve beğeniyi çok daha ciddi oranda arttıracağa benziyor. Ona karışılmadığı müddetçe kimse ile herhangi bir tartışmaya girmek istemediğini söyleyen yarışmacı, karşısındakilerin onunla olan sorunlarını arkasından konuşmak yerine direkt olarak yüzüne söylemesi gerektiğini belirtiyor. Çünkü bu sayede sorunlar çok daha kısa sürede çözüme ulaştırılabilecek ve herhangi bir sorunun da oluşmasını engellemiş olacaklar. Fenomen’in en etkili yarışmacılardan bir tanesi olan Özden Cerrahoğlu, finale kadar gidecek isimler arasında kendini görüyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak