Osman Aydın Kimdir ?

Osman Aydın
Paylaş
 

1986 yılında İzmit’te doğmuş olan Fenomen yarışmacısı Osman Aydın, İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu Uluslar arası Lojistik Bölümü’nde okuyarak buradan başarılı bir şekilde mezun oldu. Futbolu hem izlemekten hem de oynamaktan hoşlanan yarışmacı bir süre boyunca da profesyonel olarak da futbol oynadı. Lakin futbol oynarken sakatlanması sonrasında ne kadar istemese de futbolculuk kariyerine veda etti. Bunun sonrasında arkadaşlarının ve yakınlarının ısrarları sonucunda ise modellik ve oyunculuk alanında ilerlemeye karar verdi. Ancak bu sektörün içerisinde çok fazla kişinin olmasından dolayı en fazla tanınmak istenen Osman Aydın bunun için de yalnızca eğitim almanın yetersiz olacağını düşündü.

Bunun sonrasında ise Fenomen adlı yarışmaya katılmaya karar verdi. Çevresindeki insanlar tarafından dobra bir insan olarak tanınan Osman Aydın kimi zaman bu özelliğinden dolayı zor durumda kalsa da asla geri adım atmıyor. Çünkü bu durum onun kişiliğini oluşturmakta ve ne olursa olsun inandığı değerleri savunmaktan vazgeçmemekte. Ancak Fenomen yarışmasında bu durum onu nasıl etkileyecek şimdilerde herkes tarafından merak edilmekte. Osman Aydın konuşarak etkileyemeyeceği hiç kimsenin olmadığını belirtmekte ve bu özelliğinden dolayı da yarışmayı kazanacağını belirtmekte. Ancak Fenomen yarışması tam bir strateji oyunu. Böyle olunca da yarışmadaki 6 erkek 6 kızın tamamı da aynı amaçla burada yer alıyor. Henüz ilk bölümleri yayınlanmaya başladı ve bu aşamada insanlar birbirlerini tanımaya çalışıyor.

Osman Aydın da gerek kız gerekse erkekleri tanıyarak buna göre bir strateji belirlemeyi hedeflemekte. Kızların bulunduğu tarafta tartışmalar olsa da erkekler mümkün olduğu kadar birbirlerine karşı çok fazla seslerini yükseltmeden konuşmalarını sürdürmek istiyor. Osman Aydın ise ne kadar erken olursa olsun yarışmanın sonuna kadar başarılı sonuçlar elde etmek istiyor. Bundan dolayı da gerektiği zamanlarda arkadaşları ile fikirlerini tartışmaktan geri kalmıyor. Şimdiden en fazla adından söz ettirmeye başlayan Osman Aydın, ilerleyen dönemlerde de gerek dobralığı gerekse stratejilerini en iyi şekilde kullanarak Fenomen isimli yarışmayı birinci olarak tamamlamak istiyor. Ancak bu konuda neler yapacağı konusunda henüz tam anlamıyla fikri bulunmuyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak