Onur Yüksel Kimdir ?

Onur Yüksel
Paylaş
 

1984’te Karabük’te doğan Onur Yüksel memurluk yapan bir ailenin çocuğudur. Lise öğrenimini sona erdirmesinden sonra ise Zonguldak Kara Elmas Üniversitesi’ne girerek burada işletme bölümünde okumaya başladı. Bir taraftan derslerine devam ederken diğer bir taraftan da profesyonel olarak basketbol oynadı. Başarılı bir şekilde üst düzeydeki takımlarda basketbol oynarken yaşamış olduğu sakatlık sonrasında ise ne kadar istemese de basketbolu bırakmak zorunda kaldı. Basketbolu bırakmasının ardından ise modellik ve oyunculuk yapmaya başladı. Kariyerine oldukça hızlı bir şekilde başlayan Onur Yüksel, ülkemizdeki birçok farklı markanın da reklam yüzü oldu. Çalışmalarını sürdürürken diğer bir taraftan da kariyerini çok daha olumlu anlamda etkileyecek bir proje arayışına girdi.

Nisan ayında yayınlanmaya başlayan Fenomen adlı yarışma programı için adaylar arasında yer alan Onur Yüksel, böylece çok ciddi bir izleyici kitlesine ulaşarak başarı basamaklarını çok daha hızlı bir şekilde tırmanmayı hedeflemekte. İnsanlarla konuşmayı çok sevse de mümkün oldu kadar yerine göre konuşulması gerektiğini düşünmekte ve karşısında gereksiz yere fazla konuşan insanlar ile görüşmekten istemediğini belirtmektedir. Normalde sabırlı bir insan olduğunu her zaman belirten Onur Yüksel ancak eğer ki insanlar onun sabrını taşırırlarsa bu sefer Karadeniz insanının fırtınalı durumlara aşina olduğunu söyleyerek asla geri adım atmayacağını da belirtiyor. Delikanlı bir kişi olarak asla kimsenin arkasından dedikodu yapmayacağını söyleten Onur Yüksel, insanların onun arkasından konuşmak yerine yüzüne karşı istediklerini söylemesini istiyor.

Her zaman önceliğin karakter olduğunun altını çizen yarışmacı, böylece diğer insanları çok kolay bir şekilde etkileyebileceğini de belirtiyor. Farklı insanlar ile bir arada kalmanın çok zorlu bir süreç olduğunu bilen Onur Yüksel, bu süreci mümkün olan en iyi şekilde atlatarak Fenomen yarışmasını kazanacağını da belirtiyor. Şimdilerde meydana gelen tartışmalarda çok fazla araya girmek istemese de bazı durumlarda olayların çok daha fazla büyümesini engellemek adına müdahalelerde bulunmayı da ihmal etmiyor. Böylece dengeleri koruyarak insanların çok daha gerilmeden ve birbirlerine olan saygılarını yitirmelerini engelleyerek yarışmanın en etkili isimlerinden bir tanesi olduğunun da altını çizmeyi ihmal etmiyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak