Onur Baytan Kimdir ?

O Ses Türkiye yarışmasının beğenilen isimlerinden Onur Baytan. 18 Yaşında olan şarkıcı, Tekirdağ şehrinde gözlerini dünyaya açmıştır. Memleketinden daha sonra İstanbul’a taşınmıştır. İstanbul da yaşamaktadır. Müziğe olan ilgi ve aşkı babasından kaynaklandığı belirtmiştir. Önceki kariyerlerinden birkaç yarışmalara katıldığı bilinen şarkıcı, Çocukların şarkı söylediği bir şarkısın sen ile Kapışma şarkı yarışmasında Sanatçı Bengü’nün takımında yer almıştır.

O Ses Türkiye’de ilk turda Adı Aşk Olsun şarkısını seslendirerek 3 juri üyesinin beğenisini kazanmıştır. Yarışma Koçu’nun kararı ile 3. Tura direk yükselmiştir. 3. Turda Kemal Mert Kamiloğlu ile Harun Çiftçi rakiplerine karşı, Çok Özlüyorum Seni şarkısını seslendirerek 4. Tura geçmiştir. 4. Turda Gökhanın takımdan olan Orçun Damar ile karşılaşmış, İncir şarkısıyla 5. Tura Yükselmiştir. 5. turda Hadisenin takımında yer alan Nur Ateş ile rakip olan Onur, Hastalıkta Sağlıkta şarkısını seslendirmiş sevenlerinden yüzde 63 oy alarak yarı finale yükselmiştir.

6. Tura yükseldiği bölümde Nur Ateş’in Annesinin elini öperek, büyük bir beğeni kazanmıştır.


Advertisement

Leave a Reply

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Refresh