Okan Yiğit Kimdir ?

Okan Yiğit
Paylaş
 

Antalya doğumlu olan Okan Yiğit’in doğum tarihi ise 1996. Aslen Antalyalı olan Okan Yiğit şimdilerde İstanbul’da yaşamakta. 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi’ni bitirmesi sonrasında ise üniversite öğrenimi için ise açıköğretimi tercih etti. Bu esnada ise Antalya Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı. Yüzme, futbol ve basketbol ile ilgilenen Okan Yiğit, oyunculuk alanında çok daha iyi bir şekilde ilerlemek adına Antalya’dan İstanbul’a gelerek buraya yerleşti. Skeçler ve mini diziler ile oyunculuğunu geliştirmeye başladıktan sonra ise 1.000.000’un üzerinden görüntülenmiş olan videolar üretti. Böylece internette fenomen olmayı başaran Okan Yiğit, burada başarılı sonuçlar elde edince farklı dizi ve reklam filminde yer aldı.

Oyunculuğunu en iyi şekilde geliştirmek istediğini her seferinde belirten Okan Yiğit’in en büyük hedefi ise Hollywood’da yer almak. 1.000.000 takipçisi ile internet fenomenleri arasında ilk sıralarda yer alan Okan Yiğit hem takipçi sayısını arttırmak hem de oyunculuk kariyerini çok daha iyi yerlere getirmek için Fenomen’i kazanmayı hedefliyor. Eğlenceli bir insan olsa da egoistlik ve iki yüzlülüğe karşı hiç tahammülü olmadığını belirtiyor. Öyle ki bunları yapan kişiler çok yakınındaki kişiler olsa dahi hayatından uzaklaştırmaya çalıştığını söylüyor. Yarışmada da aynı düşüncelerini sürdürmeyi hedefleyen Okan Yiğit ne kadar kişiyi karşısına alırsa alsın bu kararından hiçbir şekilde vazgeçmeyeceğini de belirtmekte.

Yarışmaya gelmiş olan diğer yarışmacılar Fenomen olmak isterken onun zaten Fenomen olduğunu söylüyor ve onunla alakalı bilgi sahibi olmayan insanların ilk olarak onun hakkında araştırma yapması gerektiğini söylemekte. Ego ile egoist arasındaki farkı bilmeyen insanlar ile anlaşamayacağını belirten Okan Yiğit, şimdilerde gerek erkek gerekse kadın yarışmacıları tanımaya çalışıyor. Henüz çok kısa bir süredir yarışma başlamış olsa da yarışmacılar ile alakalı az da olsa bilgiler elde etmeye çalışan Okan Yiğit, elde edeceği bu bilgiler ile ilerleyen dönemlerde en iyi stratejileri çok daha basit bir şekilde yapabileceğini söylüyor. Ancak Fenomen isimli yarışmada her an her şey değiştiği için nasıl bir sonuç elde edeceğini görmek adına bir süre daha geçmesi gerekmekte.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak