Nur Erkoç Kimdir ?

nur-erkoç-kimdir
Paylaş
 

Efendiliği ve sakin kişiliği ile gerek yarışmacıların gerekse ekran başındaki izleyicilerin en fazla beğendiği Kısmetse Olur yarışmacıları arasında yer alan Nur Erkoç 1992 İzmir doğumlu. Yarışmaya sonradan dahil olan yarışmacı, halen veterinerlik fakültesinde öğrencidir. Üniversitede bu bölümü neden okuduğu sorulduğu zaman hayvanlara vermiş olduğu değeri söylese de veterinerlik fakültesine giriş yaptığı zaman derslerin ne kadar zor olduğu gördüğünü de belirtti. Yarışmaya ilk girdiği zamanlarda biraz daha çekingen bir tavır sergileyen Nur Erkoç, bu dönemde Emre ile ilgilendi. Ancak ikilinin birlikte çıktıkları ödül yemeğinde Ayça’nın vermiş olduğu tepki bir süre en fazla konuşulan şeylerden bir tanesi oldu.

Buna rağmen Emre ile ilgilenmeye devam etse de bir süre sonrasında Emre’nin ona karşı ilgisi olmadığını söylemesi ile ilgilenmeyi bırakmak zorunda kaldı. Sonrasında onun gibi sonradan yarışmaya girmiş olan Semih ile ilgilenmeye başladı. İlk zamanlar Semih ile iyi bir ilişki içerisinde olsa da Semih’in tavrı ve fevriliği yüzünden ilişkilerinde sorunlar meydana gelmeye başladı.

Bunun üzerine bir de Nur’un annesinin eve gelerek Semih’in vermiş olduğu yüzüğü ona geri vermesi sonrasında aralarındaki ilişki çok daha fazla gerilmeye başladı. Bunun sonucunda ise ikisi ayrıldı. Şimdilerde ise Nur hala Semih’i sevdiğini söylemekte ve onu geri kazanmak için elinden geleni yapmaya devam etmekte.

Semih cephesinde ise Nur ile arasındaki ilişki tamamen bitmiş durumda. Yarışmaya ilk girdiği zamanlarda daha öncesinde bir evlilik yaptığını gizlemiş olsa da bir hafta sonrasında bu durumu arkadaşları ile paylaştı. Erkek ve kız yarışmacılar ile ilk zamanlarda arası çok iyi olmasa da yarışmanın ilerleyen dönemleri ile birlikte kendini çok daha iyi bir şekilde ifade etmeye başladı. Böyle olunca da yarışmanın en sevilen oyuncularından bir tanesi olmayı başardı. Üstelik bu durum aynı zamanda ona verilen oylara da yansıdı. Yapılan oylamalar sonrasında haftanın birincisi seçilen Nur, kendine özgü olan tavrını bozmadan sürdürmeye devam ediyor. Oldukça duygusal olan yarışmacı, onu üzen olaylar karşısında ise ne kadar isterse istesin kendini tutamıyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak