Nihal Candan Kimdir ?

Nihal Candan
Paylaş
 

1995 yılında Mersin’de doğan Gülnihal Candan, eğitimine halen Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde devam etmekte. Hal hal bileklikleri kullanmayı çok sevdiğini belirten Nihal Candan, 16 Ekim 2014’te Bu Tarz Benim isimli moda yarışmasına misafir olarak katıldı. Burada yapmış olduğu kombin ile üç jüri üyesinden de yıldız almayı başardıktan sonra yarışmanın ikinci sezonunda yer almaya da hak kazandı.

Yarışmaya ilk başladığı ilk günden bu yana karakteri ve sert dili ile kendinden bahsetmeyi başarmış olan yarışmacı; bundan dolayı da çoğu zaman diğer yarışmacı arkadaşları ile çok ciddi tartışmalara girdi. Bu tartışmaların bir kısmında izleyicilerin ve jürinin tepkisini çekmiş olsa da bir kısmında haklı olduğu ve altı boş bir şekilde konuşmadığı da anlaşılmıştı.

Katılmış olduğu ikinci sezondan sonra üçüncü sezonun araya girmesi ile Nihal Candan pek fazla ekranlarda görülmemişti. Ancak sonrasında çekilen İşte Benim Stilim All Star ile birlikte tekrardan ekranlara geri döndü. Bu yarışmada ise ilk 3 yarışmanın en iyileri tekrardan yarışmaya başladılar. Yarışmada en iyilerin olmasından ötürü ilk başlarda zorlansa da kısa sürede kendi tarzını ortaya koymayı başardı. Özellikle de gala gecelerinde yapmış olduğu performansların sonrasında ise jürilerden çok yüksek puanlar aldı. Öyle ki yarışmanın favorisi olarak görülen yarışmacıları çoğu zaman geride bırakmayı da başarmış oldu.

Yarışmada ilk üçe girmesini kimse tahmin bile edemezken Nihal Candan Ayşenur Balcı’nın arkasından ikinci olarak 50.000 TL para ödülünün de sahibi oldu. Survivor gönüllüler takımında yarışmaya hak kazanan yarışmacı, ilk aşamalarda çok ciddi uyum sorunları ile karşılaştı. Özellikle de adada bulunan yabani hayvanlar onu çok zorlasa da yavaş yavaş gerek diğer yarışmacılarla gerekse ada ile uyum sağlamaya başladı. Oynamış olduğu 3 yarışmadan yalnızca bir tanesini kazanan yarışmacı, ada içerisindeki tartışmalarda ise fikirlerini aynı İşte Benim Stilim’de olduğu gibi korkusuzca söylüyor. Üstelik bunları söylerken karşı taraftan ona gelecek olan tepkilere karşı ne kadar hazırlık olduğunu da gösteriyor. Nihal Candan hiç şüphesiz ki yarışmanın en eğlenceli karakterlerinden bir tanesi olacak.

Nihal Candan Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak