Neslihan Atagül Kimdir ?

Neslihan Atagül
Paylaş
 

Neslihan Atagül sanat dünyasının en başarılı oyuncuları arasında yer almaktadır. Ünlü oyuncu 1992 doğumludur. Henüz daha 24 yaşında olmasına rağmen büyük başarılara imza atan bir oyuncudur kendisi. Sanat camiasına katılmadan önce bir ajansa kayıt yaptırmış ve buradan sonra bazı reklamlarda oynamaya başlamıştı. İlk reklamını 2005 yılında çektikten hemen bir yıl sonra ‘Yaprak Dökümü’ adlı dizide rol almıştır. Dizide gösterdiği başarılı performans ile kendisini Türk halkına beğendirmişti. Daha sonra İlk Aşk filmde oynamaya başladı. Bu filmde canlandırdığı karakter ile kendisinin umut vadettiği gözler önüne serildi. Bir ödül gecesinde ödül almaya layık görüldü.

Neslihan Atagül sanat dünyasına giriş yaptıktan sonra birçok dizi ve filmde yer aldı. En son rol aldığı dizi ‘Kara Sevda’ dizisidir. Dizide Burak Özçivit ile birlikte başrolleri paylaşıyorlar. Oyunculuk yaparken bir yandan da İstanbul şehrinde Yeditepe üniversitesinde okumaktadır. Okuduğu bölüm yaptığı iş ile uyumludur. Kendisi tiyatro okuyor.

Ünlü oyuncunun aile hayatına baktığımız zaman annesi Rus kökenli babası ise Çerkez kökenlidir. Babası geçtiğimiz aylarda vefat etti güzel oyuncunun. Ve magazin programlarında ve dergilerde ünlü oyuncu çok konuşuldu. Babası hasta iken ilgilenmediği iddiaları ortaya atıldı. Babasının oturduğu mahallede ki komşuları Neslihan Atagül’e büyük bir tepki göstermişlerdi. Fakat oyuncu acılı gününde bunları duymazlıktan gelerek cenazeye nişanlısı Kadir Doğulu ile birlikte katılım gösterdi. Hayatının en kötü günlerinden bir tanesi babasının cenaze günü olarak bilinmektedir.

Sanatçının özel hayatına baktığımızda ise, şuanda Kadir Doğulu ile bir ilişki içeresinde. Geçtiğimiz aylarda aile arasında bir isteme töreni ve nişan taktılar. Ünlü çift yakın zamanda nikâh masasına oturacaklarını da açıkladılar. Neslihan Atagül evlilik için hazırlıklara başladı. En son çıkan haberi güzel oyuncunun yemek kursuna başladığı haberiydi. Güzel oyuncu Kadir Doğulu için yemek kursuna yazılmıştır.

Neslihan Atagül’ün sanat camiasında etkin olduğu yıllara baktığımız zaman 2006 yılında ilk oynadığı ‘Yaprak Dökümü’ dizisi ile başlamış ve günümüze kadar popülerliğini devam ettirmeyi başaran bir sanatçıdır. Güzel oyuncu ileride daha başarılı projelere de imza atacaktır.

Neslihan Atagül Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak