Murat Özbakan Kimdir ?

murat-özbakan-kimdir
Paylaş
 

45 yaşında, İstanbul’da yaşayan Murat, Kısmetse Olur isimli yarışma programının olgun isimlerinden bir tanesi olarak ön plana çıkıyor. Açık öğretim fakültesinde işletme okumuş olan yarışmacı, bir tekstil firması bünyesinde yöneticilik yapmakta. Halen İstanbul’da yaşayan Murat, yarışmaya evlenmek ve mutlu bir yuva kurmak adına katılmış. Daha öncesinde bir evlilik yapmış olan yarışmacı, bu evliliğinde bir süre sonrasında karşılıklı anlaşmazlık yaşamış ve bundan dolayı da evliliğini sonlandırmış. İkinci evliliğinde aynı sorunları yaşamamak adına ince eleyip sık dokumayı tercih eden Murat, bundan dolayı da mümkün olduğu kadar dikkatli bir şekilde yarışmacı arkadaşlarını gözlemliyor.

Kendi yaşı itibari ile ona en uygun olan iki aday Duygu ve Mehtap’tı. Duygu ile görüşmeye başladığı zaman her şey yolunda gidiyordu. Öyle ki yarışmacı arkadaşları Duygu’yu eledikleri zaman kadın yarışmacılardan onu elemelerini rica etmişti. Lakin bir hafta geçtikten sonra Mehtap ile ilgilenmeye başladı. Mehtap’ın da ona karşı olan ilgisini boş geçmeyen Murat böylece yeni bir ilişkiye başladı.

Duygu tekrardan eve geldiği zaman ise Mehtap ile tanışmaya çalışırken Duygu’nun tepkilerine maruz kaldı. Duygu’nun ikinci kere elenmesi ve Mehtap’ın ona karşı olan hislerini artık açıkça söylemesinden ötürü ciddi bir ilişkiye başladılar. Lakin Murat’ın ailesinin kalbindeki aday Duygu idi. Mehtap’ın kavgacı ve hırçın tavrı onların istediği bir şey değildi.

Murat var olan olgunluğunu ve tüm olaylara mantık bir şekilde yaklaşması ile aslında yarışmadaki pek çok kişinin de abisi konumunda bulunuyor. Yarışmacılar özellikle de ilişkilerinde yaşamış oldukları sorunları gidermeye çalıştıklarında öncelikli olarak Murat’ın yanına gelmeyi tercih ediyorlar. Murat da onlara elinden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyor. Mehtap ile ise arasındaki ilişkiyi sonlandırma kararı aldı. Ne yaparsa yapsın Mehtap’ın asla değişmeyeceğini düşünen Murat, onun içerisindeki iyiliği çıkartmak adına yapmış olduğu çalışmaların boşa olduğunu düşündü. Mehtap’ın onu sevmesi ve geri dönmek istemesi için yapmış olduğu şeylerin artık gereksiz olduğunu belirten Murat, şimdilerde gelecek olan yeni adaylara bakacağını ve kendine en uygun olacak aday ile yoluna devam edeceğini söylüyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak