Meryem Uzerli Kimdir ?

Meryem Uzerli gecenin kraliçesi dizisi ile yeniden ekranlara geliyor. Murat Yıldırım ile Aşk yaşadığını duymayan kalmadı. Bakalım ikilinin özel mutluluk dolu anlarını görebilecek miyiz?

Meryem Uzerli 1983 yılının 12 Ağustos günü Almanyada Dünyaya gelmiştir. Hessen / Kassel doğumlu oyuncu, 4 çocuklu bir ailenin en küçük kızıdır. Babası Türk, Annesi ise Almandır. Gençlik yıllarında Almanya da oyunculuk ve tiyatro eğitimleri almıştır.

Meryem Uzerli Türkiye de Muhteşem Yüzyıl dizi ile daha yakından tanımıştır. 2011 yılı ile 2013 yılları arasında oynadığı dizide Hürrem Sultan olarak rolünü gerçek olarak canlandırırken, Aynı zamanda Türkçesini kısa zamanda geliştirmiştir.

Elidor Reklam Firması ile 2012 yılında anlaşıp, yeni reklam yüzü olmuştur. Genç oyuncu aynı zamanda güzel sesiyle birde reklam müziğini seslendirmiştir. Herkes tarafından çok beğenilmiş ve tutulmuştur.

2016 Yılında kendisi adına karakterinin en parlak dönemini yaşayarak, Annemin Yarası ve Gecenin Kraliçesi isimli Dizi ile Televizyon ekranlarında yerini sağlamlaştırmıştır. Murat Yıldırım ile başrolleri paylaşacağı dizide ise, şimdiden aşk söylentileri medyaya yansımıştır.

10 Şubat 2014 yılında Lara ismini koyduğu güzel bir kız çocuğu bulunmaktadır.

Meryem Uzerli Resimleri


Advertisement

Leave a Reply

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Refresh