Memduh Kızılkaya

Memduh Kızılkaya
Paylaş
 

Gökhan Şimşek yarışmada sahneye çıktığı zaman Haykırsam Dünyaya şarkısını söyledi. Big Boy ise Bahçe Duvarından Aştım şarkısını seslendirdi. İki yarışmacı da performansı ile büyük alkış alırken Murat Boz performans sonrası kimi tercih ederse etsin diğer yarışmacı için çok üzüleceğini söyledi.

Daha sonra isim açıklama sırası gelince Murat Bo, Big Boy(Memduh Kızılkaya) ismini söyleyerek Gökhan’ın elendiğini söyledi.

15 Ocak O Ses Türkiye Düello 2. tur bölümleri başladı ve jüri üyeleri seçtikleri yarışmacılardan sesleri birbirine yakın olanları birbiri ile eşleştirmeye devam ediyor. Murat Boz eşleştirdiği Gökhan Şimşek ve Big Boy(Memduh Kızılkaya) eşleşmesinden hangisini tercih edecek sorusu O Ses Türkiye’nin dün (15 Ocak tarihinde) yayınlanan programında cevabını buldu.

Menduh Kızılkule 250 kilo ve 1,95 boyundadır.

1996 yılında Boks hayatına başlayan Kızılkaya, gençler katagorisinde 2 kez ard arda Türkiye şampiyonluğunu kazanmayı başarmıştır. Eğitimlerine ara vermeden devam etmesi ilerleyen yıllarda Ziraat Mühendisliği bölümünü bitirmesinde etkili olmuştur. Okuduğu dönemlerde yine çalışarak bodygardlık ve güvenlik müdürlüğü yapmıştır.

Spor Bigboy’un hayatında önemli bir yere sahipti. Uludağ üniversitesi basketbol ve kendi kurduğu Timsahlar adlı Amerikan futbol takımlarında oynadı.

[viralQuiz id=188]


  • Site Yorum

Bir yorum bırak