Melis Buse Betkayan Kimdir ?

melis-buse-betkayan-kimdir
Paylaş
 

1992 Sivas doğumlu olan Melis Buse Betkayan, yaşamını şimdilerde İstanbul’da sürdürmektedir. Kısmetse Olur yarışmacılarından Melis Beykent Üniversitesi’nde Mimarlık Bölümü İç Mimarlık mezunudur. 54 kilo olan Melis’in boyu ise 1.71. Yarışmaya girdiği ilk günden bu yana en fazla konuşulan isimlerden bir tanesi olarak da bilinen Melis, aslında ekranlara alışık biri.

Daha öncesinde moda ve bilgi yarışmalarına da katılmış olan yarışmacı, şimdilerde ise Kısmetse Olur’da kendine uygun eş adayını bulmaya çalışıyor. Karşısındakine lafını esirgememesi ile bilinen Melis Buse Betkayan, bundan dolayı pek çok rakibini çok ciddi anlamda zorladı. Yarışmanın ilk dönemlerinde bundan ötürü uyarı alan Melis, son dönemlerde ise aynı şiddette olmasa da yine yarışmacılara zor zamanlar yaşatabiliyor.

Yarışmaya ilk girdiği zamanlar kendine uygun bir aday ile karşılaşmayan Melis, daha sonrasında ise Erdem ile bir ilişkiye başladı. Oldukça fırtınalı bir ilişkiyi yaşayan çift, daha sonrasında ayrıldı ve Erdem ile Melis’in en yakın arkadaşı Cansel ile kısa bir ilişki yaşadı. Sonrasında ise tekrardan Erdem ile birlikte oldular. Araya Melis’in teyzesi ve Erdem’in annesi girince ise işler çok daha kötü bir hal aldı. İki taraf birbirinden hoşlanmayınca ve araya Melis ile Erdem’in annesi arasında tartışmalar girince ilişkileri bir kere daha bitti. Ancak yine ayrılığa dayanamadılar ve tekrardan bir araya girdiler. Son ayrılıklarındaki en büyük sorun ise Erdem’in eski kız arkadaşı oldu.

İkisinde de aynı dövmenin olması ve Erdem’in dövmesini sildirmeyi reddetmesi sonrasında ise Melis’in çok ciddi tepki göstermesine neden oldu. İlişkilerinin sona ermesinin ardından ise ikili arkadaş olarak kalmayı başardılar. Erdem’in elenmesi sonrasında ise en çok üzülenlerden bir tanesi Melis oldu. Erdem’den sonra ise yarışmadaki diğer adaylardan bir tanesi olan Semih ile ilgilenmeye başladı. Semih her ne kadar onun bu hislerine cevap vermemiş olsa da Melis henüz ondan vazgeçmediğini belirtiyor. İnatçı ve tuttuğunu kopartan bir kişiliği olduğunu söyleyen Melis, yarışmadan birinci olarak ve sevdiği kişi ile evlenerek çıkmayı hayal ettiğini belirtiyor.


  • Site Yorum

2 adet yorum var.

  1. Xelilov Yasar az dedi ki:

    Melis Buse Betkayan cok guzel bir hanim.

Bir yorum bırak