Mehtap Taşkıran Kimdir ?

kısmetse-olur-mehtap-taşkıran-kimdir
Paylaş
 

1985 yılında Yozgat’ta doğan Mehtap Taşkıran Kısmetse Olur yarışmasının en fazla hakkında konuşulan yarışmacılarından bir tanesi olarak ön plana çıkıyor. Yarışmaya katılmadan önce bir evlilik yaşamış olan Mehtap’ın bu evlilikten bir tane de kız çocuğu bulunuyor. Çocuğu yanında bulunan Mehtap’ın hayatındaki en değerli varlık da yine çocuğu.

Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümünü bitirdi ve ardından da bir süre muhasebecilik yaptı. Aynı zamanda farklı konular ile alakalı da çekimler yapmak adına kameraların karşısına geçti. Yarışmaya ilk girdiği günden bu yana yalnızca 30 yaşında olmasına rağmen genç görüntüsü ile değil aynı zamanda gerek kızlar gerekse erkekler ile yapmış olduğu tartışmalar ile de gündemde kalmaya devam ediyor.

Yarışmaya ilk başladığı zamanlarda kendine en uygun olan aday Murat olsa da onunla bir süre yakınlaşamadı. Diğer erkek adaylar ile ilgilense de yaş farkının olması ve sivri dili ile karşısındakilerin onunla bir ilişkiye başlamasını engelledi. Sonrasında ise Murat’ın başka adaylarının olmaması ve ikili arasında kıvılcımların oluşması ile birlikte aralarında bir ilişki başladı. İlişkinin en başından beri Mehtap’ın tavırlarını yumuşatmaya çalışan Murat, bir süre öncesinde haftanın finali esnasında yaşanan gelişmelerin sonrasında ise artık tüm ipleri koparttı. Daha öncesinde yine birçok kere ayrılmanın eşiğine gelen ikili de her seferinde Murat’ın alttan alması ve emek sarf etmesi ile birlikte yeniden birleşiyorlardı.

Son tartışmaların ardından ise artık Mehtap için ekstra efor sarf etmek istemediğini söyleyerek ilişkiyi bitirmeye karar verdi. Mehtap ise Murat’ı kazanmak adına herhangi bir çaba göstermeyeceğini belirtti. Gerek ilişkisi esnasında gerekse sonrasında ve öncesinde herkes ile tartışmalar yaşamaya devam ediyor. 3. kere almış olduğu ikazın ardından diskalifiye olma tehdidi ile karşı karşıya kaldığı zaman arkadaşlarının oyları ile yeniden yarışmaya devam etme hakkı kazanmış olsa da artık ikinci bir hakkı olmayacağı yarışmanın sunucusu tarafından ona söylendi. Yani Kısmetse Olur kurallarına uymadığı ya da yarışmacılar ile gereksiz yere onların özel hayatlarına zarar verecek sözler söylemesi durumunda direkt olarak yarışmadan ayrılacak.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak