Mahmut Hekimoğlu

Mahmut Hekimoğlu
Paylaş
 

25 Ekim 1955’te Adana’da dünyaya gelen Mahmut Hekimoğlu, 10 Eylül 2016 Tarihinde Hayatını Kaybetti. Türk sinema ve dizi oyuncusu olarak tanınmıştır. Film yapımcılığı da yapan Hekimoğlu 2014 yılında prostat kanserine yakalanmıştı. 2 yıldır kanser tedavisi gören usta oyuncu rahatsızlanarak Kartal Yavuz Sultan Selim Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesine kaldırıldı. Hekimoğlu 80 dizi ve filmde rol aldı. 18 dizi ve filmde yapımcılık yaptı.

60 yaşındaki Mahmut Hekimoğlu, prostat kanseri sebebiyle 2014 yılında bir operasyon geçirmişti. Yeşilçam`ın usta oyuncularından Mahmut Hekimoğlu, rahatsızlanarak Kartal Yavuz Sultan Selim Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesine kaldırıldı.

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Mahmut Hekimoğlu tedavi gördüğü hastanede 10 Eylül 2016 akşamı hayatını kaybetti. Mahmut Hekimoğlu, 2014 yılında prostat kanserine yakalanmış, önceki gece hastaneye kaldırılmıştı. Yeşilçam’ın usta oyuncusu Hekimoğlu’nun saat 18.15 sularında hayatını kaybettiği öğrenildi.

Daha Önce Çıkan Dedikodular Şöyle Gerçekleşmişti;

Nuri Alço’nun hastane masraflarımı ödediği doğru değil. Ama manevi anlamda çok yanımda oldu. Ben hastanelere beş kuruş para ödemedim. Benim onurumu kırdılar. Benim kızım var. Tanıdıkları kızıma soracaklar hakkımda çıkan yalan iddiaları.

Hekimoğlu’nun açıklamalarının ardından programa telefonla bağlanan Nuri Alço ise şöyle dedi:

Mahmut benim 40 yıllık arkadaşım. Maddi hiçbir yardımım olmadı. Böyle bir dedikodunun çıkması çok üzdü beni. Böyle bir şerefsizlik olabilir mi? Hastalığını İzmir’de öğrendik. Kendisi şu an aslan gibi. Yeşilçam’daki herkesin arkasındayız. Bizi neden dizilerde göremediğinizi yapımcılara sorun. Biz aslan gibi yerimizdeyiz. Bize göre bir şeyler olduğu sürece her zaman varız.

[viralQuiz id=116]


  • Site Yorum

Bir yorum bırak