Küçük Mutfak Dekorasyon Modası

Küçük Mutfak Dekorasyon Modası
Paylaş
 

Mutfak dekorasyonu her mekân dekorasyonu gibi büyük önem taşırken özellikle küçük mutfakların dekorasyonları daha zor ve detaylı olmaktadır. O nedenle sizler için hazırladığımız küçük mutfak dekorasyon modası bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Küçük mutfakların dekorasyonunda öncelikle renk seçimi oldukça önemlidir. Beyaz renk ile boyanan mekanlar genellikle olduğundan daha büyük görünmektedir. Mutfak mobilyalarınızı beyaz seçmenizin yanında duvarlarınızın renklerini de beyaz seçerek mutfağınızın daha büyük ve geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Mutfak dekorasyonunda ışık ve aydınlatmanın da önemli bir yeri bulunmaktadır. Mutfağınızda tavanda avize yerine spot ışıklar kullanmanız ya da duvarlarda aplik kullanmanız sonucunda aydınlık ve ferah bir mutfak tasarlayabilirsiniz. Mutfak mobilyalarınız ve aksesuarlarınız için yeterli alanınız yoksa pratik ve ergonomik çözümlerle kendinize yeni bir alan yaratabilirsiniz. Mutfakta masa kullanmak için alanınız yeterli değilse duvara monte edilmiş olan ve katlanan ergonomik masalar ihtiyacınızı karşılayabilir.

Masa altına katlanan veya yerleştirilen tabureler ile de oturma sorununa da dekoratif bir çözüm bulmuş olursunuz. Ayrıca küçük mutfaklarda uygulanan raf sistemleri dekorasyonda size adeta mucizeler yaratacaktır. Kullanışlı bir depolama alanı oluşturmak için duvara açık raf sistemi monte ettirebilirsiniz. Bu raf sistemleri yerleştirdiğiniz her eşyaya rahatlıkla ve kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlayacaktır. Bu raflara hem mutfak eşyalarınızı hem de dekoratif aksesuarlarınızı koyarak oldukça şık bir görünüm yakalamanız mümkün olmaktadır. Küçük mutfaklar için özel tasarlanan gömme dolaplar ve alanları da tercih etmeniz çok iyi bir seçim olacaktır. Bu alanlara yerleştireceğiniz beyaz eşyalarınız yer kaplamayacak ve size daha ferah bir mutfak ortamı sunacaktır.

[viralQuiz id=123]


  • Site Yorum

Bir yorum bırak