Kristen Stewart Kimdir ?

Kristen Stewart
Paylaş
 

Kristen Stewart, meslek olarak sinema ve televizyon oyunculuğu dalında etkin bir şekilde kendini göstermektedir. Çok genç ve güzel bir kadın olan ünlü oyuncu, 1990 senesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinin Los Angeles bölgesinde doğmuştur.

Tüm çocukluğunu Los Angeles’ta geçiren Kristen Stewart, şuanda da ailesiyle birlikte kalmaktadır. Babası bir dönem FOX firmasında yapımcı görevini üstlenmiş bir şekilde hizmet vermekteydi. “PANIC ROOM” filmindeki bir karakterin kızı olarak rol almış olup, bu film sayesinde ünlenmiş ve sanat hayatına giriş yapmaya başlamıştır.

Dünyaca ünlü “ALACAKARANLIK” gibi bir filmde de yer alarak, başarısını ve seviyesini tüm izleyicilere göstermiş olup, büyük beğeniler toplamıştır. Bu filmde başrol oyuncusu olduğu için, ününe ün kattı. Bu film 400 milyon USD civarında para kazandı. Bu kazançta büyük rolü olan Kristen Stewart, git gide tanınmaya başladı.

9 Nisan tarihinde dünyaya gelen ve kimlik adı “Kristen Jaymes Stewart”, 2012 senesinde en fazla para kazanan Hollywood oyuncusu olmayı hak etti.

168 santimetre boyunda, yeşil gözlü ve doğal sarışın saçlarını kahverengiye boyatmasıyla oldukça güzel ve alımlı bir kadın olan Stewart, koç burcuna sahiptir.

Aşk hayatı çok fazla karışık olmayan ve sadece bir iki adet eski sevgilisi bulunan bir kişidir. Michael Angarano ve Robert Pattinson ile ilişkiler yaşayıp sonlandırmıştır. Şuanda ise Nicholas Hoult ile birlikteliğini devam ettirmektedir.

Genç yıldınız önünde çok uzun yıllar olacağı için, tüm dünya tarafından Oscar ödülü alabileceği de düşünülmektedir. En iyi kadın oyuncu gibi ödüllere aday gösterilerek belirli bir seviyenin üzerine çıkacağı da tahmin edilmektedir.

Kristen Stewart Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak