Kısmetse Olur Yeni Sezon

Kısmetse Olur Yeni Sezon
Paylaş
 

Gerek benzer zevkleriyle, gerekse müstakbel eşlerinde aradıkları ortak özelliklerle, hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarından birer kişi her hafta eleniyor, yerlerine ise yeni adaylar geliyor. Böylece adayların Kısmetse Olur evinde aşkı bulma ihtimali hiçbir zaman bitmiyor.Gelin ve damat adayları bu programda hem aradıkları aşkı buluyor hem de haftanın birincileri 10.000 TL ödülün sahibi oluyor.

Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “Kısmetse Olur” programının sonunda evlenmeye karar veren çift ise muhteşem bir düğünün yanı sıra büyük ödül olan evinde sahibi olacak. Gelinler evinde tansiyon yükseliyor! Gamze ve Serap arasında tartışma çıkıyor!Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30’da Kanal D Ekranlarında yer alacak.

[viralQuiz id=105]

Kanal D’nin keyifle izlenen programı Kısmetse Olur yeni gelin ve damat adayları ile sezona başladı. Hafta içi her gün ekrana gelen Kısmetse Olur’un 221. bölümünde gelinler evinde tansiyon yükseliyor. İşte Kısmetse Olur’un yeni gelin ve damat adayları..

Kanal D’nin, başladığı günden bu yana ekranda fırtınalar estiren yarışma programı “Kısmetse Olur” yeni yarışmacıları ile yeni sezona merhaba diyor.
Yapımını Production House’un üstlendiği yarışmada, aşkı arayan 7 erkek ve 7 kadın aday günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçiriyor.

Gerek benzer zevkleriyle, gerekse müstakbel eşlerinde aradıkları ortak özelliklerle, hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarından birer kişi her hafta eleniyor, yerlerine ise yeni adaylar geliyor…

Böylece adayların Kısmetse Olur evinde aşkı bulma ihtimali hiçbir zaman bitmiyor.Gelin ve damat adayları bu programda hem aradıkları aşkı buluyor hem de haftanın birincileri 10.000 TL ödülün sahibi oluyor.

Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “Kısmetse Olur” programının sonunda evlenmeye karar veren çift ise muhteşem bir düğünün yanı sıra büyük ödül olan evinde sahibi olacak.

Gelinler evinde tansiyon yükseliyor! Gamze ve Serap arasında tartışma çıkıyor!Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30’da Kanal D’de!

Kısmetse Olur Yarışmacıları

Aycan Varış
Yaşı: 22 Eğitim Durumu: Üniversite Mezunu Memleket: Çorum

Deniz Bozkurt
Yaşı: 24 Eğitim Durumu: Grafik Tasarım Mezunu Memleket: İstanbul

Didem Delen
Yaşı: 31 Eğitim Durumu: Halkla İlişkiler Mezunu Memleket: İstanbul

Gamze Göktürk
Yaşı: 28 Eğitim Durumu: Grafik Tasarım Öğrencisi Memleket: Ankara

Hazal Babalık
Yaşı: 20 Eğitim Durumu: Marmara Üniv. Memleket: Rize

Merve Yurdakul

Yaşı: 30 Eğitim Durumu: Model Memleket: İstanbul

Rabia Karaca
Yaşı: 22 Eğitim Durumu: Oyunculuk Mezunu Memleket: İzmir

Serap Gürbüz
Yaşı: 28 Eğitim Durumu: İşletme Mezunu Memleket: Hatay

Adnan Kızıltaş
Yaşı: 24 Mesleği: Tercüman Memleket: Kars

Aykut Alagöz
Yaşı: 27 Mesleği: Fitness Antrenörü Memleket: İstanbul

Ceyhun Durdu

Yaşı: 24 Mesleği:İşletmeci Memleket: İstanbul

Gökhan Sara
Yaşı: 26 Mesleği: Otomotiv Sektöründe İşletmeci Memleket: Rize

Onur Demirtaş
Yaşı: 25 Mesleği: Güvenlik Firması Sahibi Memleket: Trabzon

Semih Kurtulmuş
Yaşı: 25 Mesleği: Giyim Mağazası Sahibi Memleket: Tekirdağ

Şahin Nart
Yaşı: 24 Mesleği: Satış Danışmanı Memleket: İstanbul

Tolga Kulakçı
Yaşı: 24 Mesleği: Manken Memleket: İstanbul


  • Site Yorum

Bir yorum bırak