Kerim Savaş Kimdir ?

Kerim Savaş
Paylaş
 

1982 yılında İstanbul’da doğan Kerim Savaş Sarı, lise döneminde İzmir’de yaşadı ve sonrasında Sakarya Üniversitesi Metal bölümüne girerek burada eğitimini tamamladı. Karateye henüz ilkokuldayken başlayan Kerim Savaş, bu spor dalında siyah kuşak almayı da başardı. Birçok farklı vücut yarışmasına katılan Kerim Savaş, bu yarışmalardan ödüller kazandı. Bunlarla birlikte extrem sporlar ile çok daha fazla kişiye ulaşan televizyon programları ile birlikte en merak edilen ünlülerin yaşamlarını insanlara ulaştırdı. Ayrıca SlowTürk, KarmaLove ve KarmaTürk başta olmak üzere farklı radyolarda sunuculuk yaptı ve bu sayede de hayran kitlesini her geçen gün hayran kitlesini genişletmeye devam ediyor. 1.84 boyundaki Kerim Savaş’ın kilosu ise 82.

Daha öncesinde ağırlıklı olarak radyolar üzerinden kendini tanıtmış olsa da şimdilerde Tv8’de yeni yayınlanmaya başlayan Fenomen isimli yarışma programı ile ekran önünde kendini tanıtmak ve çok daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedeflemekte. Türkiye’nin en fenomen ismi olmak adına rakipleri ile çok ciddi bir mücadeleye girmesi gereken Kerim Savaş, bu durumda mümkün olduğu kadar sakin kalarak yarışmayı birinci olarak bitirmeyi hedefliyor. Bu yarışmada 6 tane erkek 6 tane de kadın yarışmacı bulunmakta. Günlerini kendileri için hazırlanmış olan iki evde geçiren kadın ve erkekler hem kendi evlerindekiler hem de karşı evdekiler ile mücadele ediyorlar. İlk defa ekranlarda yer alan bu yarışma programının Sunucusu ise Öykü Serter.

Farklı yarışmalarda daha öncesinde görülen ya da kendini en iyi şekilde tanıtmak adına bu yarışmayı kazanmak isteyen 11 tane rakibinden kendini sıyırmayı hedeflemiş olan Kerim Savaş, bunun için de strateji uygulamak yerine kendi hislerine göre hareket edeceğini belirtiyor. Kendi evindeki erkeklerin yanı sıra diğer evdeki kadınları da inceleyerek onlar arasından hangisini koruma altına alacağına, hangisini eleme için aday göstereceğine karar verirken hisleri yerine mantığını ön plana koyuyor. Özellikle de kızlar evinde meydana gelen kavgalar veya tartışmaları incelerken mümkün olduğu kadar geri planda kalarak incelemelerde bulunuyor. Böylece de yarışmanın sonuna kadar giderek hem ödülü kazanmayı hem de fenomen olmayı hedefliyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak